fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-02-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Республіканська «валентинка» – кращий подарунок на свято

Тернопільські республіканці роздають «валентинки»«Стіна кохання» — є своєрідною стіною бажань, вона традиційно проходить у День святого Валентина по всій Україні. На захід чекають абсолютно всі – і маленькі, і студенти, і дорослі, адже республіканці роздають милі брендовані «валентинки», на яких можна написати теплі та ніжні слова, привітати свою «половинку» чи просто дорогу тобі людину.

«Стіна кохання» — традиційна акція від Студреспубліки, яка вже від 1998р. успішно проходить по всій Україні. Спочатку студентів у вишах, а потім і перехожих на вулиці республіканці вітають із Днем св. Валентина, даруючи їм яскраву «валентинку», вони ж узамін можуть написати будь-які освідчення на імпровізованій «стіні». Як святковий день проходив у деяких регіонах цього року, читайте прямо зараз.

12 і, головне, 14 лютого 2016р. – у вишах, на головних площах міст, у великих торгівельних центрах проходила акція «Стіна кохання», на якій можна було залишити освідчення в любові чи просто теплі слова й отримати брендовану республіканську «валентинку». Цього року багато людей вітали всю Україну та бажали добра, миру, благополуччя.

Більше 1000 людей отримали святкову «валентинку» та залишили свої побажання коханим, друзям, рідним, місту та всій Україні на «Стіні кохання» у Києві. Організатори підкреслюють: «Чим більше віддаєш любові — тим більше її стає! А тому робитимемо світ добрішим!». У Бучі (Київська обл.) республіканці також привітали закоханих. Усі з усмішками отримували «валентинки» та писали теплі слова на «Стіні кохання». «Бажаємо усім легкого та високого кохання, як надувні кульки!)», — з посмішкою говорять республіканці.

Полтавські республіканці роздають «валентинки»Бучанські республіканці роздають «валентинки»Київська «Стіна кохання»

 

 

 

 

 

Саме з гаслом «Що для тебе є коханням?» львівські активісти Студреспубліки розпочали акцію «Стіна кохання». Цьогоріч «стіна» стала важливим атрибутом любовних зізнань і побажань львів’ян. Кожен перехожий міг залишити слова або малюнки про кохання на символічній «Стіні», а за це отримував «валентинку».

На Херсонщині до Дня всіх закоханих також проведено «Стіну кохання», символічно оформлену у вигляді великих сердець. Жителі двох міст — Херсона та Нової Каховки — стали учасниками романтичної акції та мали змогу освідчитись у коханні своїм «половинкам», залишити теплі та найщиріші побажання рідному місту, близьким і найдорожчим людям.

Львівські республіканці роздають «валентинки»Тернопільська "Стіна кохання"Херсонські республіканці роздають «валентинки»

 

 

 

 

 

Ось так Студреспубліка дарує приємні миті всім українцям, вселяє в людей віру в добро та підкреслює, що у будь-якій складній ситуації республіканці готові простягнути руку надії, підтримки та турботи, що так зараз необхідно. Адже, в якій ситуації не була б Україна, як говорив у своєму посланні до Корінтян св. апостол Павло «…в усе віриться, усього надіється, все перетерпиться».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки