fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-02-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Біля «Стіни кохання» республіканці одарують українців «валентинками»

«Любов — довготерпелива, любов — лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається; не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає…»

Послання св. апостола Павла до Корінтян 13, 4-7

Республіканська «валентинка»День святого Валентина – світле свято, не лише для закоханих, але й для всіх людей, які в цей день можуть сказати теплі та ніжні слова своїм близьким, рідним і дорогим. Свято відзначається в багатьох країнах світу, а легендарний покровитель св. Валентин приносить ще більше радості, створює особливу атмосферу свята, добра й ніжності. У теперішні непрості часи наша країна потребує ще більше терпіння, любові і поваги між громадянами. Тому республіканці даруватимуть яскраві «валентинки» та частинку свого серця перехожим біля спеціальної «Стіни кохання».

В Україні до Дня св. Валентина відбуваються десятки активностей, але лише Студреспубліка проводить акцію, яка проходить в однаковому оригінальному форматі по всій країні і має назву «Стіна кохання». Цього року подія знову радуватиме українців. Де саме і які цікавинки на вас очікують — нижче. Приєднуйтесь!

Традиційно 14 лютого 2016р. проходитиме  щорічна всеукраїнська акція «Стіна кохання», організація якої вперше відбулася по всій країні ще в далекому 1998р. і залучила за цей час десятки тисяч людей. 14 лютого на центральних площах міст розміщуватимуться «Стіни кохання», де кожен бажаючий зможе написати хороші і теплі слова друзям, родичам, співгромадянам, захисникам Вітчизни, місту, Україні та всьому Всесвіту. Ну і, звісно, особливе місце знайдеться і для найпалкіших слів кохання своїм половинкам. 

Поряд зі «Стіною кохання» активісти Студреспубліки роздаватимуть святкові брендовані «валентинки», які можна подарувати найважливішим людям у житті і тим, кому хочеться просто покращити чи створити святковий настрій. 12 лютого «Стіну» можна буде знайти у вишах Києва, Тернополя та Ужгорода. Також до дійства активно залучаються представники місцевих державних і політичних структур, «зірки», подію показують на телеканалах та в інших медіях. А зробити селфі чи фотку біля «Стіни» – то взагалі шик!

У сьогоднішній складний період для країни республіканці переконані, що потрібно зосереджувати свою увагу на подіях, які максимально можуть подарувати світлі миті життя, допомогти людям забути їхнє горе, відволіктися від негараздів і знову повірити в краще, в зміни, які все-таки настануть у нашій країні. Ми переконані, що у свято любові люди по всій країні просто зобов’язані обійнятися та підтримати один одного, адже як казав у своєму посланні до Корінтян св. апостол Павло: «Любов — довготерпелива, любов — лагідна…»

Закликаємо вас приєднуватися та відсвяткувати День закоханих разом із Студреспублікою. Візьміть участь у «Стіні кохання», зробіть приємне собі та близьким вам людям, поцілуйте і обійміть їх, скажіть такі бажані і такі вічні слова: «Я тебе люблю!»

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки