fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-02-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Цьогорічна «Стіна кохання» стала особливою для українців

This Year’s The Wall of Love has Become Special for Ukrainians (en)

«Стіна кохання» — традиційна акція від Студреспубліки, яка вже від 1998р. успішно проходить по всій Україні. Спочатку студентів у вишах, а потім і перехожих на вулиці республіканці вітають із Днем святого Валентина, даруючи їм яскраву «валентинку», вони ж взамін можуть написати будь-які освідчення на імпровізованій «стіні».

13-14 лютого 2015р. на головних площах міст, у торговельних центрах, у вишах України була встановлена «Стіна кохання», на якій бажаючі могли написати будь-які теплі привітальні слова з Днем святого Валентина всім, кому бажали. Цього року спостерігалася тенденція вітати всю Україну, бажати співгромадянам миру, спокою та благополуччя.

Всі, хто підходили до «стіни» отримували вітальну брендовану «валентинку» з блискучими словами з Євангелія, що «…любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду…», яку вони могли подарувати найціннішим людям. Ну, і звісно, отримували посмішку і вітання від активістів Студреспубліки.

У Києві, окрім проведення заходу у вишах міста напередодні, 14 лютого на Хрещатику була створена вже традиційна «Стіна кохання». Після цього республіканці відвідали біженців зі сходу країни, подарували їм «валентинки» та передали трохи продуктів. А ще Київська Студреспубліка зясовувала у киян, якою ж повинна бути Україна, шляхом організації прикольної «лотереї побажань». Радує, що оптимізм не покидає українців, усі вірять лише у краще.

У Харкові республіканська «стіна» об’єднала студентів вишів, старшокласників шкіл, представників ЗМІ, звичайних прохожі та навіть дві весільні пари, що додало заходу особливої атмосфери та відчуття радості від того, що ці люди пронесуть своє кохання через все життя, закріпивши його вузами шлюбу.

Херсонці вирішили провести захід у торговельному центрі, де було більше можливостей привітати зі святом молоді сім’ї та маленьких діток, які раділи «валентинкам» найбільше. Адже в цей день багато сімей відпочивало та прогулювалися саме там. Республіканці по-херсонськи наповнили емоціями та любов’ю свою «стіну».

Ось так, по-оригінальному, відбувся День святого Валентина в Україні. Але не забувайте, що в теперішній непростий час близькі для вас люди потребують удвічі більше уваги, розуміння та відчуття любові, незважаючи який день на календарі. Цінуйте своїх рідних, поважайте людей, які роблять добрі справи, обов’язково вірте в чудо — і воно здійсниться!  
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк