fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-07-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Львів

Першу Леді Львова обрано…

Свято краси та грації – конкурс „Перша Леді”, що відбувся 29 червня у рамках проекту «Студентська республіка» у цьому році стало більш масовим і очікуваним, зібравши чимало глядачів біля літньої сцени.

Дев’ять представниць різних ВНЗ м. Львова мали можливість позмагатись у конкурсах: Привітання, Спортивний стиль, Діловий та Вечірній стилі, а також продемонструвати свою кмітливість та ерудованість у конкурсі «Сюрприз».

Несподіваний того  вечора дощ, що розпочався разом із конкурсом, не завадив глядачам підтримувати  протягом усього конкурсу своїх фавориток. Ніколи львівський дощ не загасить жаркий темперамент чоловічої половини нашого міста. У повітрі панувала атмосфера тепла і захоплення.

Після першого виходу глядачі познайомились та дізнались про хоббі та інтереси конкурсанток і тому жюрі після другого виходу у спортивному одязі мали можливість поспілкуватись з дівчатами і задати їм цікаві, а деколи пікантні запитання. Після демонстрації катання на лижах (Панчук Софія), декламування власних віршів (Мочурад Юлія) та прекрасного вокалу (Модна Юлія) публіка та жюрі мали можливість переконатись у  талановитості та багатогранності красунь!

Конкурс, який передбачав показ слайд-шоу фотосесії конкурсанток у купальниках, та вихід у ділових костюмах викликав шквал оплесків та емоцій у публіки після чого на дівчат чекав конкурс „Сюрприз”. Дотепні ведучі дали можливість дівчатам проявити кмітливість та почуття гумору, дівчатам довелось об `єднувати  «Бреда Пітта, вареники з сиром та USB» в одне суцільне та змістовне речення. Цікавим поєднанням виявилось також об`єднання слів „синхрофазатрон, ілюмінатор та С2Н5ОН” та із цим завданням дівчата впорались просто чудово! Львівські дівчата яскраві як красою, так і розумом! За підсумками оцінок жюрі номінації між дівчатами розподілились ось в такій послідовності:

Перемогу у номінації „Перша Леді — 2008” здобула Панчук Софія, думку жюрі також розділила публіка і надала Софійці перемогу у номінації «Перша леді глядацьких симпатій».

I Віце-леді стала Модна Юлія, мила, гарна, співоча натура
II Віце-леді  — Довгун Ірина з яскравою посмішкою і світлими очима
III Віце-леді  — Мочурад Юлія – володарка розкішних очей, стримана і розважлива


Перша леді «Фото» – Пелих Анна – дівчина з обкладинки гламурного глянцевого журналу
Перша леді «НДЛМ» – Степанишин Анастасія – найпозитивніша, сонячна і завжди усміхнена
Перша леді «Маry Kay» – Лук`яненак Інна – чарівна красуня, яка стала обличчям «Маry Kay»
Перша леді «Посмішка» – Славітич Марта – її супутниця – посмішка, яка приваблює і поглинає    
Перша леді «Грація» – Плоска Анна – руденька красуня, яка всіх вразила своєю жіночістю і пластичністю
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки