fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-01-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Львів

Кращий студент у Львові

10 січня 2010р. у Львові визначилися фіналісти регіонального конкурсу «Кращий Студент Львівщини», що проводився в межах всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України», організатором якого є ВМГО «Студентська республіка» за  оргпідтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і Міністерства освіти і науки України.

Для відбору переможців у номінаціях конкурсу була створена робоча комісія, яку очолив Богдан Муравський, керівник львівського регіонального конкурсу «Студентська республіка», також у комісію увійшли лідери відомих громадських організацій – Богдан Кривень (президент ЛОГО «Незалежне українське молодіжне об’єднання»), Тарас Дорош (президент ЛОГО «Центр Ініціатив Львівщини»), Іван Кульчицький (голова ЛМГО «Інститут громадського Лідерства), Андрій Салига (представник Молодіжної ради громадських організацій про голові ЛОДА)).

На конкурс подалося понад 20 учасників із більшості провідних вишів м. Львова, лідери молодіжних організацій та керівники студентського активу, в тому числі і студентський голова м. Львова.

У грудні 2010р. на основі поданих анкет та особистих співбесід конкурсна комісія визначила переможців у запропонованих номінаціях.

Зокрема, у номінації громадський діяч, де розгорнулася найбільша боротьба, перемогу здобув представник Українського Католицького Університету Роман Грибовський, а комплексну характеристику "Кращий студент Львівщини" здобула представник ЛНУ ім. І. Франка Марія Удуд.

Переможці Львівського регіонального конкурсу «Кращий студент Львівщини»:

  1. "Кращий студент (комплексна характеристика)" – Марія Удуд (ЛНУ ім.. І. Франка)

  2. "Кращий студент – громадський діяч" – Роман Грибовський (УКУ)

  3. "Кращий студент – аналітик" – Юрій Опока (ЛНУ ім.. І. Франка)

  4. "Кращий студент – науковець" – Василь Атаманюк (ЛНМУ ім. Д. Галицького)

  5. "Кращий студент – спортсмен" – Святослав Лазор (ЛНУ ім. І. Франка)

Переможці регіонального етапу будуть представляти Львівщину на фіналі всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України-2010», що має відбутися у м. Києві навесні цього року.

А ми побажаємо нашим представникам успіхів та здобуття номінацій у цьому конкурсі.

* * *

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України.
За підтримки: МSІ, Kaspersky, Empik. 
Інформаційні партнери: gazeta.ua, tut.ua, газета “Молодь України”, ISIC, УАСС.
Нагороду за есе надає Микола Плав’юк, Голова ОУН і Голова Правління Фундації ім. О.Ольжича.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Богдан Муравський