fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-07-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Львів

ЛЬВІВ — мафія вийшла на полювання…

 

Вдень, поки життя бурхливо запалювало Студентську республіку, учасники, гості, любителі гри мафії вже розпочали свої тренування. Столи для мафії були відкриті для всіх, хто хотів навчитись грати, чи  для тих хто просто  хотів підготуватись до ночі півфіналу.

А вночі, коли заснуло все місто, не спала тільки мафія…. Цікаві, напружені моменти гри не давали можливості не на секунду заснути гравцям. Психологічна гра сприяє неймовірній активності мозку, відкривається друге дихання, нові можливості; над гравцями висіла аура тонкого шару брехні.

А о 5 ранку вже був відомий список фіналістів. Знайомтесь:

Вольф, Пілігрим, Леополіс, Джой, Шкідлива звичка, Кувалер, Бумер, Ден, Кусючка, Міра.

Пару годин спокійного сну у палатці  і знову гравці за столом. Ця гра не може довго чекати! Фінал. На фіналі глядачів було достатньо. Вони перечитували правила гри, робили ставки на гравців, вболівали і просто тихо спостерігали. І тільки фіналісти, таке враження, були  непохитними і стійкими. Три гри пролетіли дуже швидко, а от четверта і п’ята заставила попотіти. Результат є! І кращий гравець фіналу – Поздняков Вова, під ніком Вольф, який вміє заплутати хід гри, вийти «сухим з води» та й ще отримати перемогу.

І в компанію до найкращого входять тільки кращі : Кушнір Михайло(Пілігрим), Безкоровайний Юрій(Леополіс), Григор’єва Надія(Кусючка). Чекаємо їх на Всеукраїнській Студентській республіці!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Шакарян Інга