fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-07-2010 / всі теми /  Львів

«Студентська республіка-2010» прогуділа й у Львові!

Перший день життя безтурботної і веселої студентської країни намагалася зіпсувати примхлива львівська погода холодним вітром і постійним дощем, заливаючи наметове містечко, в якому жили учасники. Здавалося б час розбігатися по домах, але це не про львівських студентів!  На старт змагань вийшло шість команд: “Крейслер Аврора”, “Брусок”, “ Лелики”, ПроBeeRка”, “Bananas &Co” та “Корпорація монстрів”.

Після офіційного відкриття мульти-фестивалю та запального представлення команд, жителі студентської країни взялися активно заробляти студіки: випускали газети, знімали відео, розробляли бізнес-плани, надавали рекламні послуги. Після того, як команди поповнили свої бюджети студіками, прийшов час відпочинку разом із конкурсом Містер Студентської республіки 2010”: з поміж шести достойних претендентів перемогу здобув студент НУ "Львівська політехніка” Олег Новосад.  

Після легкого релаксу розпочався захоплюючий Квест, куратором якого був минулорічний Студентський мер Львівщини Юрій Гринда. Перемогу у Квесті здобула магапозитивна  команда Bananas &Co, друге місце посіли –  яскрава  ПроBeeRка, а третьою опинилася весела Корпорація монстрів”.

А коли ніч заполонила студентську країну розпочалася інтелектуально-психологічна гра Мафія”, адже навіть вночі "Студентська республіка" не припиняє своєї активності. Три десятки кращих гравців у "Мафію" зійшлись у змаганні, щоб визначити наймайстернішого. Цього року турнір відбувався за сприяння "Salute — Lviv mafia clan" — відомого клубу мафії, засновники якого, до слова, теж в минулому були громадянами "Студентської республіки", і вже 2 роки беруть активну участь в організації Студреспубліки. Ігри відбувались у 2 етапи. Спочатку серед 30 гравців у 3-х відбіркових іграх визначилась десятка фіналістів. Фінал складався з 5 ігор, які тривали аж до   ранку.  В результаті нічних засідань львівських ”мафіозі”  перше місце розділили між собою Кушнір Наталія та Сулим Дмитро, 2 місце зайняв Гасяк Роман, а на 3 місці — Наталевич Наталія. Переможці отримали кубки від клубу "Salute", а всі фіналісти – почесні грамоти. А також право захищати честь Львівської області на всеукраїнському турнірі з "Мафії" в рамках фінальної "Студентської республіки" у Криму.    


З  гарного настрою учасників та теплої погоди розпочався другий день змагань. Головною інтригою було питання: хто ж стане львівським Студентським мером 2010 року та який блок переможе?  Відтак, по обіді у студентській країні розпочалося голосування. Перемогу здобули: блок “Новий напрямок” – 7 місць у студмагістраті, блок “Bananas &Креветко” – 3 місця у студмагістраті. Студентським мером Львівщини у 2010 році став Микола Лехновський, студент хімічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.

Львівська "Студентська республіка-2010" завершилася!

До зустрічі на фіналі та у 2011 році!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Христина Корнієнко, Тарас Яремків