fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-07-2009 / всі теми /  Львів

«Першою Леді» Львова стала Мар’яна Пендрак

Свою чарівність, граційність, спритність та ерудованість демонстрували 11 претенденток – студенток різних львівських вузів. Для когось це був перший конкурс краси, а хтось вже збився з рахунку, втім кожна дівчина шалено хвилювалася, бо хотіла виглядати якнайкраще, перемогти.

Для перемоги учасницям довелося чимало попрацювати над собою. Протягом двох тижнів, що передували фіналу – щоденні заняття з хореографом, фітнес-інструктором, робота з режисером-постановником над створенням номерів.
 

Старання дали свої плоди. Першим був вихід у фірмових футболках “Студентської республіки”, далі дівчата у конкурсі «Свій стиль» хвалилися талантами: запальний танець живота, українська народна пісня, прогулянка піратки – все це і не тільки оцінювало високоповажне журі, яке очолював Роман Романович Лобай, та вибаглива публіка.
 

Справжній курйоз стався перед виходом у купальниках – почалася неймовірна гроза. Намокли усі, і учасниці, і журі, і глядачі. Здавалося б доведеться перенести конкурс на інший день, але літня гроза не завадила нашим планам. Вихід конкурсанток у купальниках зірвав шквал оплесків та емоцій особливо у сильної половини.
 

Дотепність, спритність та ерудованість довелося продемонструвати учасницям у інтелектуальному конкурсі. Жодна з учасниць не розгубилась на сцені, довівши, що краса і розум — речі цілком поєднувані.  
На десерт – вихід у вечірніх сукнях та нагородження красунь.
 

“Першою Леді Львова 2009” стала Мар’яна Пендрак – студентка НУ "Львівська політехніка", крім того Мар’яна також отримала титул “Леді глядацьких симпатій”. І віце-леді стала Ілона Вороняк – студентка КНУКІМ ЛФ, а звання II віце-леді отримала Христина Собейко – студентка ЛНУ ім.І.Франка.
Спеціальний приз – дисконтну картку на обслуговування в студії краси отримала Валерія Грицута також студентка Університету ім. І.Франка. 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-центр ЛОО "Студентська республіка"