fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
18-06-2009 / всі теми /  Львів

“Студреспубліка–2009” вже скоро у Львові

Найяскравіший молодіжний мульти-фестиваль ”Студентська республіка” пройде з 26 по 28 червня у сел. Івано-Франкове (Львівська область).

Учасники Студреспубліки протягом двох днів житимуть у наметовому містечку, на території якого й відбудуться основні змагання між командами, а саме: політична та економічна ігри, інтелектуально-психологічна гра мафія, енергійний квест, турнір з дебатів та ще багато різноманітних розважальних конкурсів.

В умовах „економічної кризи”, організатори цьогорічної львівської Студреспубліки вирішили звернути особливу увагу на економічну гру і обіцяють максимально наблизити її до реального економічного процесу.

Нагородження переможців львівської “Студентської республіки – 2009”, обрання Першої леді Львова, а також святковий гала–концерт відбудеться 28 червня у Львові вже у традиційному місці – Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-центр ЛОО "Студентська республіка"