НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
ПОШУК В НОВИНАХ
НОВИНИ
1 2
16-07-2018   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
20 років тому, 20!

Саме тоді вперше зібралась активна молодь, аби чітко та змістовно висловлювати і відстоювати свої думки. І от, після 2-х річної перерви, Вінницька область знову відновлює цю чудову традицію. 22-24 липня у с. Селище Тиврівського р-ну на території ЛОСК «Маяк» пройде Вінницький обласний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Ми на вас чекаємо! Реєструйтеся!

Докладніше...
08-08-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
«Консолідування заради модернізації країни» — головна ідея вінницької молоді

7 серпня у приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації відбулася зустріч прогресивної молоді Вінниччини з меценатом і депутатом облради Леонідом Галушком. Обговорювали різні аспекти модернізації.

Докладніше...
07-07-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
Відгриміла Вінницька Студреспубліка

27-29 червня на базі «Колос» відбувся обласний етап Міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка». У його рамках було обраного нового Студентського мера та магістрат Вінницької області, визначені переможці багатьох суб-фестів [+ відео].

Докладніше...
25-06-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
Вінницька Студреспубліка збирає молодь

Ось уже 17-й рік поспіль «Студентська республіка» згуртовує молодих активних українців. Перед фінальним етапом на Вінниччині, як завжди, проводиться регіональна Студреспубліка. З 27 по 29 червня база «Колос» стане країною студентських мрій, там будуть найкрасивіші, найрозумніші, найкреативніші. Тема: «Програма модернізації Вінниччини».

Докладніше...
16-08-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
Студреспубліканці області будують нову регіональну модель Вінниччини

14 серпня депутати магістрату на чолі зі Студентським мером Вінницького регіону Анастасією Островерховою зустрілися з першим заступником голови Вінницької обласної ради Ігорем Кревським і директором ресурсно-інформаційного центру розвитку громад «Громади Вінниччини» та членом Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» Андрієм Кавунцем.

Докладніше...
01-08-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
Вінницькі студреспубліканці сформували живий герб і переглянули фільм під відкритим небом

Вже зовсім скоро розпочнеться фінал XVI Студреспубліки, де братиме участь команда з Вінниччини, що складається з представників вищих навчальних закладів області, які увійшли до складу магістрату на регіональних змаганнях [+ відео].

Докладніше...
27-07-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
Коли добрі справи стають звичкою…

26 липня активісти Вінницької Студреспубліки зафільмували один день свого життя, вкотре показавши приклад ровесникам. Під приціл молоді потрапила лісопаркова зона, де вінничани звикли прогулюватись і відпочивати, яку було очищено від сміття [+ відео].

Докладніше...
26-06-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
«Студентська республіка» — тут починається наше майбутнє!

І знову «Студентська республіка», подія, на яку кожен рік з нетерпінням чекають усі студенти Вінниччини. Знов шалені емоції, неймовірний драйв та яскраві враження. Нові завдання, випробування та нові перемоги. Вже 16-ий раз Вінниччина обирає Студентського мера та Студентський магістрат, а також відзначає найактившіних студентів області. Близько 100 молодих вінничан із 21 по 23 червня взяли участь у формуванні своєї держави з власними законами, органами влади, валютою й іншою атрибутикою справжньої країни.

Докладніше...
20-06-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
Вінницькі студенти створять свою країну

Стартує найяскравіша молодіжна подія літа – регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Цей мульти-фестиваль об’єднує студентів всієї Вінницької області, а також розгортає неабиякі баталії участі у виборах мера Студентського міста.

Докладніше...
11-08-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
Відбувся круглий стіл Студентського магістрату Вінниччини

8 серпня в приміщенні офісу Вінницької НДЛМ зібрався всім складом Студентський магістрат Вінниччини, для вирішення головних питань, поставлених перед молоддю, що є актуальними на цьому тижні, а саме - проведення круглого столу про майбутнє та його втілення.

Докладніше...
29-07-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
Студреспубліка: 15 років — для України, 15 років із Вінниччиною!

Вінниччина вітає "Студентську республіку" з 15-ти річним ювілеєм і дякує за всі набуті знання, пережиті емоції, отримані враження та спогади, що назавжди закарбувалися у пам’яті кожного вінничанина, який був удостоєний почесного звання «студреспубліканець»! [+ відео]

Докладніше...
29-06-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
Студреспубліка по-вінницьки!

В період з 20 по 22 червня на базі спортивно-оздоровчого табору «Колос» відбувся Вінницький регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка – 2013». Тема проведення оргдіяльнісної гри «Майбутнє: від мрії до реального плану дій. Стратегія розвитку-2020» [+ відео].

Докладніше...
12-08-2012   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
Країна мрій – утопія чи реальність?….

Саме таким запитанням задавалась молодь міста Вінниця у період із 4 по 10 серпня, у ході проведення соціологічного опитування в рамках фестивалю «Студентська республіка-2012».

Докладніше...
28-06-2012   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
Щоб кожна мить увійшла в історію

Вони молоді, творчі та активні. Вони мають свою позицію та готові її відстоювати. Вони готові змінити життя на краще та створити «Місто своєї мрії». Вони – громадяни Студреспубліки на Вінниччині. Протягом трьох днів вони формували власну державу, зі своїми законами, порядками, підприємствами та владою. А щоб життя не здавалось занадто спокійним – проводили численні змагання, суб-фестивалі й інтелектуальні ігри [+ відео].

Докладніше...
26-06-2012   Новини Cтудреспубліки  /  Вінниця
«Першою Леді» Вінниці стала Вікторія Дубова

Студентка аграрного університету Вікторія Дубова отримала корону «Першої Леді» на Вінницькій Студреспубліці-2012, титул «Леді Конгеніальність» і трирічний контракт із вінницькою модельною агенцією [+ відео].

Докладніше...
 
Рейтинг@Mail.ru