fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-07-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Відгриміла Вінницька Студреспубліка

Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"27-29 червня 2015р. на базі «Колос» відбувся обласний етап Міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка». У його рамках було обраного нового Студентського мера та магістрат Вінницької області, визначені переможці багатьох суб-фестів [+ відео].

Як цілих три дні існувала країна вінницьких студентів, які з суб-фестивалів відбулися, які були інновації, хто ж увійшов до складу Студентського магістрату Вінниччини, став Студентським мером, Першою Леді, Містером тощо — про це все у матеріалі далі.

Завданням цьогорічної Вінницької «регіоналки» було22 напрацювання тез до Програми модернізації Вінницької області. Учасники Студреспубліки тут переконані, що модернізувати область під силу виключно молоді, і починати треба зі зрозумілих студентам моментів, тому ОДГ відбувалась за двома напрямками, для яких було створено окремі групи «Студентське самоврядування» та «Боротьба з корупцією в освіті». Умовою для балотування до складу магістрату та на посаду Студентського мера була активна участь у пленумах.

Окрім навчальної частини відбулись і суб-фестивалі спортивного, інтелектуального та розважального характерів. Так, переможцем чемпіонату з футболу стала збірна команда Студентського парламенту Вінниччини та Вінницького торговельно-економічного інституту.

Кращим гравцем у «Мафію» стала студентка Вінницькогоr1U43uK-rYA торговельно-економічного інституту Ірина Бабенкова. Кубок із «Що?Де?Коли?» отримала команда Вінницького національного технічного університету. Кращим бардом (суб-фест бардів є однією з родзинок Вінницького етапу Студреспубліки) став Сергій Клімов із Вінницького державного педагогічного університету.

Володарями Кубку КВН стала команда Вінницького торговельно-економічного інституту «СиР». Кращою відеороботою під час ФАВ було визнано ролик Вінницького торговельно-економічного інституту. Фото-конкурс виграла робота команди Вінницького національного медичного університету.

Новацією став конкурс для творчої молоді «Вільний мікрофон», головний приз якого дістався Світлані Сорбало, яка зачитала власний твір.

На завершення 3-денного марафону було обрано Першу Леді, магістрат і, найголовніше – нового Студентського мера. Отож, Першою Леді стала студентка Вінницького національного технічного університету Вікторія Гуменюк.
fzgMtTtKOqc
5lqhQxPtE8Q

 

 

 

 

 

 

 

 

До складу Студентського магістрату увійшли:

  1. Марина Гайдученко, Вінницький національний медичний університет, 1436261063_ytZTGYDhCpI
  2. Ірина Гуцол, Технологічно-промисловий коледж ВНАУ,
  3. Дар’я Крамаренко, Вінницький національний медичний університет,
  4. Яна Крижановська, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ,
  5. Катерина Кубай, Технологічно-промисловий коледж ВНАУ,
  6. Анастасія Лесик, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ,
  7. Альона Ліщишена, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ,
  8. Світлана Сорбало, Вінницький національний медичний університет,
  9. Роман Трачук, Вінницький національний медичний університет,
  10. Ганна Шемет, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ.

А перемогу на виборах Студентського мера з результатом 65% здобула Олександра Телегузова.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Роман Молдован