fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-06-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Вінницька Студреспубліка збирає молодь

Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"Ось уже 17-й рік поспіль «Студентська республіка» згуртовує молодих активних українців. Перед фінальним етапом на Вінниччині, як завжди, проводиться регіональна Студреспубліка. З 27 по 29 червня 2015р. база «Колос» стане країною студентських мрій, там будуть найкрасивіші, найрозумніші, найкреативніші. Тема: «Програма модернізації Вінниччини».

Вінницька Студреспубліка розпочинається всього через 2 дні – і у вас ще є шанс потрапити туди. Щоб дізнатися, яким чином ви можете це зробити — читайте матеріал, у ньому – подробиці й умови участі.

Найкращі виші міста представлятиме найталановитіша та найкреативніша молодь. Команди будуть змагатись у справжніх політичних баталіях і найрізноманітніших суб-фестивалях, серед яких: «Що?Де?Коли?», Кубок КВН, Фото-конкурс, Фестиваль аматорського відео, спортивні змагання та багато іншого.

По завершенню регіонального етапу буде обрано Студентський магістрат та Студентського мера Вінниччини, які представлятимуть нашу область на фіналі Міжнародної програми «Студентська республіка».

Не проґав і ти можливості побувати на найяскравішій молодіжній події літа Вінниччини! Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Вінницькому регіональному етапі Студреспубліки.

Пам’ятаймо про проходження обов’язкової онлайн-реєстрації!

Всі деталі можна дізнатися у регіонального координатора Романа Молдована, (063) 885 35 29.

Вінницька Студреспубліка проходить за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької ОДА.

 

Прес-служба Вінницької Студреспубліки
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької Студреспубліки