fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-07-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Вінницька Студреспубліка — за нами майбутнє

Студентство України завжди демонструє, що за ним майбутнє і саме вони є рушієм сьогодення. І ось, здійснилося – після 2-річної перерви пройшов Вінницький регіональний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Студент(к)и області збирались, щоб поширити свої ідеї та показати щось нове, на кілька днів стати політик(ес)ами, в руках яких ціла «Студентська республіка». Саме тому цьогоріч наше гасло: «20 років для Вінниччини — Покоління Республіки».

22-24 липня 2018р. у с. Селищі Тиврівського р-ну на території ЛОСК «Маяк» найактивніша молодь Вінницької обл. – студент(к)и університетів, коледжів та училищ зібрались із благородною метою – обговорити проблеми та сформувати стратегію прогресивного розвитку регіону. Що вдалося напрацювати – читайте нижче.

 

 

 

 

 

 

 

Близько сотні учасників та учасниць взяли участь в ОДГ на тему: «Як досягти прогресу і миру на Вінниччині та в Україні», що стала основою для подальшого створення студентських політичних партій. Три ігрові партії «СМС», «Єднання» і «Прогрес» презентували доповіді, в яких демонстрували своє бачення розвитку нашого рідного регіону – Вінниччини. При цьому головними проблемами міста й області стали проблема екології та інфраструктури – саме над цим нам доведеться попрацювати в майбутньому.

 

 

 

 

 

 

Кульмінацією Студреспубліки стали вибори студентської влади Вінниччини. Студентською меркою стала Марія Андрощук – студентка Вінницького національного аграрного університету.

Депутат(к)ами Студентського магістрату Вінниччини-2018/2019 стали:

  • Анастасія Балацир – студентка Вінницького транспортного коледжу;
  • Наталія Демченко — студентка Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу;
  • Олексій Державець – студент Вінницького технічного коледжу;
  • Єгор Звонарьов – студент Вінницького національного аграрного університету;
  • Артем Іванішин – студент Вінницького вищого професійного училища сфери поглуг;
  • Ілля Кващук – студент Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу ВНАУ;
  • Багдана Кльоцко – студентка Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу;
  • Сніжана Оркуша – студентка Вінницького національного аграрного університету;
  • Максим Поліщук – студент Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету;
  • Катерина Сидорук – студентка Вінницького національного медичного університету ім. Миколи Пирогова.

 

 

 

 

 

 

Ну і куди ж без розваг, без мульти-фестивальної частини! Вечорами танцпол тремтів від учасників/ць суб-фестивалю «Нічна туса», також своєю красою та розумом осліпляли учасниці конкурсу краси особистості «Перша Леді», переможницею якого стала студентка Вінницького національного аграрного університету Вікторія Санцевич. А всі, хто хотів напружити свої мізки та «прокачати» уважність, змагались у «Студентській Мафії». Бажаючі продемонструвати свій гумор узяли участь у «Кубку КВН». Творчі ж люди змогли продемонструвати свої роботи на «Фестивалі аматорського відео» та Фото-конкурсі «Спалах емоцій».

Попереду ще дуже багато виснажливої, але нереально цікавої роботи, тож запрошуємо всіх вінниччан долучитися до фіналу XX ювілейної Студреспубліки. Студентство Вінниччини є одним із найпрогресивніших і крутіших та зможе здолати будь-які вершини! Вболіваймо за наших 🙂

Дякуємо за допомогу та участь у Вінницькій Студреспубліці: громадському діячу, депутату Студентського парламенту України-2013/2014 Роману Молдовану, а також нашим польським друзям і подругам, які з користю відвідали подію.

Вінницька Студреспубліка проходила за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Студентської рада Вінниччини.

Партнери: мережа кав’ярень Starvin Coffee, візажистка Олена Паршина, спортивний зал «Максимус», кав’ярня The Brothers Cafe, барбершоп Continental Barbershop Vinnitsa,  магазин техніки Apple, магазин Iroom, консольний клуб Subway.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької Студреспубліки