fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-07-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

20 років тому, 20!

Саме тоді вперше зібралась активна молодь, аби чітко та змістовно висловлювати і відстоювати свої думки. І от, після 2-х річної перерви, Вінницька область знову відновлює цю чудову традицію. 22-24 липня 2018р. у с. Селище Тиврівського р-ну на території ЛОСК «Маяк» пройде Вінницький обласний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Ми на вас чекаємо! Реєструйтеся!

Попрацювати над темою: «Як досягти прогресу і миру на Вінниччині та в Україні» збереться найактивніша молодь області, яка вміє вільно мислити щодо майбутнього нашого регіону та країни. 20 років поспіль молоді й енергійні учасники/ці розвивались в Студреспубліці, ставали політиками/есами, громадськими діяч(к)ами, порушували нагальні проблеми. Саме тому цьогоріч ми працюємо під гаслом — «20 років для Вінниччини — Покоління Республіки». До чого вам готуватися – детально далі.

Близько сотні учасників/ць з Вінниччини проведуть насичені 3 доби за містом. За цей неймовірно короткий час – кожен/а зможе висловити свою думку, поділитись нею з іншими, відчути критику, змінити її, відкрити в собі потенціал майбутнього політика/еси та громадського/ї діяча/ки.

У підсумку, одним із головних завдань є обрання нового Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату регіону на основі реальних програм та ідей.

Окрім виборчого процесу протягом цього часу буде проведено і ряд суб-фестивалів: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Кубок КВН», «Квест-фестиваль», «Студентська Мафія», Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Нічна туса», різноманітні флешмоби й ін.

Родзинкою нашого регіону стане участь представників польської молоді у нашій оргдіяльнісній грі.

Тож, до зустрічі 22 липня в ЛОСК «Маяк» о 09:00.

І не забудьте пройти онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки, щоб отримати паспорт громадянина/ки і мати вільний в’їзд на нашу територію:

Детальна інформація — у регіональної координаторки Вінницької Студреспубліки-2018 Ірини Лозової, 063 314 94 91.

Вінницька Студреспубліка проходить за підтримки Вінницької облдержадміністрації, департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Студентської ради Вінниччини.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької Студреспубліки