fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Вінницькі студреспубліканці сформували живий герб і переглянули фільм під відкритим небом

Вже зовсім скоро розпочнеться фінал XVI Студреспубліки, де братиме участь команда з Вінниччини, що складається з представників вищих навчальних закладів області, які увійшли до складу магістрату на регіональних змаганнях [+ відео].

«Студентська республіка» – найбільш очікуване дійство для української молоді, шанс для ініціативних лідерів зробити свій вклад у розвиток студентського самоврядування країни, у захист прав та інтересів юнацтва.   

31 липня 2014р. на території Вінницького торговельно-економічного інституту більше 40 студентів створили живий герб України, співали гімн і скандували патріотичні гасла.

Після цього флеш-мобу учасників заходу чекав перегляд фільму «Небесна сотня» з циклу «Зима, що нас змінила». Студенти зізналися, що їм важко згадувати всі страждання, які пережила Україна за останні місяці. Студреспубліканці й самі неодноразово були на Майдані під час і після революційних подій у Києві, тому, не стримуючи емоцій, розповідали про свої враження. Оскільки тема завдання звучала «Як ми будуватимемо нову модель України», активісти влаштували громадські обговорення фільму та ділилися ідеями розвитку держави.

Учасники команди планують провести ще не один такий захід. Вінничани неодмінно впораються з усіма завданнями та пройдуть будь-які перешкоди.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької Студреспубліки