fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-07-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Коли добрі справи стають звичкою…

26 липня 2014р. активісти Вінницької Студреспубліки зафільмували один день свого життя, вкотре показавши приклад ровесникам. Під приціл молоді потрапила лісопаркова зона, де вінничани звикли прогулюватись і відпочивати, яку було очищено від сміття [+відео]. 

«Вінницькі студреспубліканці звикли творити добро і допомагати людям кожного дня, тому для виконання завдання їм варто було лише одягнути футболки» — розповідає депутат Студентського парламенту України 20132014 Роман Молдован.

«З-поміж інших справ, до зйомок відео руки дійшли тільки в суботу, тому в основу ролика ліг суботник. Сьогодні від сміття звільняємо зону лісопарку. Ми дуже любимо своє місто і хочемо, щоб воно було чистим!», — додала Анастасія Островерхова, Студентський мер Вінниччини.

 

Це була не перша і не остання добра справа молодих вінничан. У їхньому арсеналі є ще безліч ідей і достатньо наснаги й амбіцій, якими вони обіцяють поділитися вже за місяць на всеукраїнському етапі найулюбленішого і наймасштабнішого мульти-фестивалю «Студентська республіка».

До зустрічі, друзі!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької Студреспубліки