fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-06-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

«Студентська республіка» — тут починається наше майбутнє!

І знову «Студентська республіка», подія, на яку кожен рік з нетерпінням чекають усі студенти Вінниччини. Знов шалені емоції, неймовірний драйв та яскраві враження. Нові завдання, випробування та нові перемоги. Вже 16-ий раз Вінниччина обирає Студентського мера та Студентський магістрат, а також відзначає найактившіних студентів області. Близько 100 молодих вінничан із 21 по 23 червня 2014р. взяли участь у формуванні своєї держави з власними законами, органами влади, валютою й іншою атрибутикою справжньої країни.

Окрім стратегічної гри та повноцінних парламентських виборів, студенти проявляли себе різнобічно у суб-фестивалях. За три дні пройшли спортивні змагання, КВН, «Що? Де? Коли?», «Студентська Мафія», «Фестиваль аматорського відео», круглий стіл, конкурс чоловічої краси «Містер Студреспубліки» та конкурс краси особистості «Перша Леді» — ці суб-фестивалі користуються незмінною популярністю, концентруючи силу, гумор, інтелект, відчуття прекрасного.

Студреспубліка-2014 пройшла під актуальним для нашої держави гаслом «Нова регіональна модель Вінниччини». Цього року жителі «Студентської республіки» перейнялися цим питанням не на жарт. Найважливіші питання були внесені у передвиборчі програми. А нову молодіжну стратегію розвитку напрацьовано на круглому столі «Децентралізація влади в Україні».

Високий рівень підготовки молоді до круглого столу відмітив і Сергій Татусяк, спеціально запрошений гість, експерт у галузі децентралізації влади. «Зміст роботи, яку ми сьогодні маємо на рівні «Студентської республіки» надзвичайно цікавий та перспективний. Радує те, що на Вінниччині є активна молодь, адже ми зацікавлені у тому, щоб саме молоді люди долучались до процесу державотворення», — зауважив голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк.

Вже традиційно суб-фестиваль «Перша Леді» стає заключним і хвилюючим для всіх студреспубліканців. Адже учасники не лише почують ім’я найгарнішої студентки цього року, а й дізнаються хто з них став новим Студентським мером, потрапив у Студентьский магістрат і переміг у суб-фестивалях.

Першими свою нагороду отримали представники інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» та «Студентська Мафія». Отже, переможцями у «Що? Де? Коли?» стали: перше місце — Вікторія Швець, друге місце — Євген Цибрій, третє місце — Наталія Муляр. Переможцем інтелектуальної гри «Студентська Мафія» став Антон Косарєв (Вінницький національний технічний університет).

У номінації «Спорт» призові місця розподілились таким чином: 3 місце посіла команда з Вінницького національного медичного університету, 2 місце – Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, призерами стала команда з Вінницького інституту економіки ТНЕУ.

Назвали ім’я і найбільш позитивних мешканців Студреспубліки. У суб-фестивалі «Кубок КВН» переможцем обрано команду з Вінницького національного медичного університету «Атиповий мед».

Новим у цьому році став суб-фестиваль «Фестиваль аматорського відео», де команди подавали свої відеороботи у двох номінаціях: презентація команди (готувалось завчасно) та новини Студреспубліки (готувалось на місці). Отже, найкращими у номінації  презентація команди було визнано команду «Акапулько» з Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. А найкращі новини продемонструвала команда «Атиповий мед» із  Вінницького національного медичного університету.

«Студентська республіка» жила і вночі. Першого дня усіх студентів було запрошено послухати акорди гітари біля вогнища під відкритим небом, де кращим визнали Олександра Кульбачного з Вінницького національного медичного університету. А от другий день відрізнявся силою, у конкурсі армреслінг: серед дівчат перемогу здобула Тамара Невеличко, а серед хлопців Тарас Єремеєв.

Жодна «Студентська республіка» не проходить без визначення найкрасивіших тілом і душею: «Містер Студреспубліки» та «Перша Леді». І, якщо у конкурсі чоловічої краси однозначну перемогу здобув представник Вінницького торговельно-економічний інституту КНТЕУ Денис Бантос, то у конкурсі жіночої краси, журі довелося не просто.

10 чарівних і талановитих дівчат із різних вишів змагались за корону. Дівчата дефілювали сценою у різних образах, показували свою візитку, відповідали на каверзні питання організаторів та, навіть, підготували невеличкий відеоролик, у якому продемонстрували свої захоплення, таланти та стиль життя.

Два тижні напруженої підготовки — і от журі визначилось із результатами: Варвара Корнеєва – Друга Віце-Леді, Олеся Петровська — Перша Віце-Леді. Нарешті звучить ім’я дівчини і чарівної, і розумної, і соціально-активної, з високою академічною успішністю та ідеальними параметрами фігури: Інна Огороднічук, студентка Технологічно-промислового коледжу ВНАУ. Це – Перша Леді у Вінниці 2014 року. Сподіваємось, стане найкращою на всеукраїнському фіналі влітку цього року.

Найцікавішою загадкою дня була, все ж таки хто стане Студентським мером-2014? Цією відповідальною дівчиною стала студентка Вінницького торговельно-економічний інституту КНТЕУ Анастасія Островерхова, яка намагатиметься робити все можливе, щоб про вінницьку команду заговорила вся країна на всеукраїнській події.

А депутатами Студентського  магістрату стали:

     
від партії «Атиповий Мед»: Вікторія Дорожинська, Володимир Мандельзон, Мар’яна Чвертневич,
      від партії «ВАУ»: Ірина Дзюбанчук, Олександр Подзірей,
      від партії «Stud Way»: Олексій Місак, Катерина Франчук,
      від партії «Акапулько»: Юлія Паламарчук

За мажоритарними округами: Антон Косарєв, Віталій Ткачук.

Вітаємо наших переможців на бажаємо достойно і з усією силою представити Вінниччину на всеукраїнському фіналі.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької Студреспубліки