fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-08-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Студреспубліканці області будують нову регіональну модель Вінниччини

14 серпня 2014р. депутати магістрату на чолі зі Студентським мером Вінницького регіону Анастасією Островерховою зустрілися з першим заступником голови Вінницької обласної ради Ігорем Кревським і директором ресурсно-інформаційного центру розвитку громад «Громади Вінниччини» та членом Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» Андрієм Кавунцем.

Студенти зібралися, аби обговорити з представниками влади питання «Нової регіональної моделі Вінниччини». Круглий стіл на цю тему відбувся в приміщенні обласної ради. Крім того, до обговорення долучилися депутати Студентського парламенту Вінниччини на чолі з його головою, а разом із цим депутатом Студенстького парламенту України-2013/2014 Романом Молдованом.

 

Усі 30 студентів-учасників обговорення були одягнені у футболки Студреспубліки, нагадуючи про наближення Всеукраїнського етапу найбільшого в Україні студентського мульти-фестивалю «Студентська республіка», що проходитиме на території с. Рибаківка (Миколаївська область). Цьогорічною тематикою фестивалю є «Модель України в умовах нового світового порядку». Саме тому вінницькі студенти, готуючись презентувати власний регіон і намагаючись максимально вивчити його потенціал, звернулись за допомогою до фахівців.

Студентський мер Вінниччини Анастасія Островерхова розповіла, що це вже не перший круглий стіл, що проводить Студреспубліка – 23 червня відбулося ще одне засідання за участі голови Єврорегіону «Дністер» Сергія Татусяка, де було обговорено необхідність децентралізації влади в Україні.

Ігор Кревський розповів про реформування місцевого самоврядування, напрацювання збалансованої стратегії розвитку регіону до 2020 року, міжнародної співпраці та про інші сфери, над якими працювала Вінницька обласна рада. Крім того, перший заступник голови облради розповів про складнощі, пов’язані із проведення АТО на Сході країни, а також подякував молоді за активну громадську позицію.

Андрій Кавунець зауважив, що над розбудовою регіону має працювати кожна громада та навів приклади прогресивних сил області, які зробили великі кроки до створення робочих місць та ефективного використання наявних ресурсів. Також мова йшла про грантову роботу та використання закордонного досвіду, що дозволить залучити ресурси та нові методи роботи.

Після засідання студенти подякували експертам і пообіцяли не зупинятись в роботі й гідно представити область 23-26 серпня на фіналі "Студентської республіки-2014".

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької Студреспубліки