fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-06-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Вінницька Студреспубліка — вперед, за новими перемогами!

14-16 червня 2019р. про «Суб’єкт модернізації Вінничини — відповідальність Покоління» дискутували студент(к)и, молодь у дитячому таборі «Маяк» на Вінницькій регіональній Студреспубліці. Цікаві позиції, намагання зрозуміти політичного стану в країні та зацікавленість студентів/ок розвитком України – саме так проходили ОДГ, робота у групах та пленуми.

3 неймовірні дні та неймовірні емоції у близько 100 учасників/ць, які мали нагоду змістовно попрацювати та відірватися на повну. Як пройшла мегаподія на Вінничині й хто ж здобув кубки переможців/ниць – детально в підсумковому релізі.

Новообраний Студентський мер Вінничини Микола Бородій, студент Вінницького національного аграрного університету виступав з власними баченнями щодо створення нової держави та власними програмами, які були презентовані під час оргдіяльнісної гри.

Депутат(к)ами Студентського магістрату Вінничини, стали студент(к)и, які теж показали свою інтелектуальну міць:

  • Антон Довгань
  • Єгор Звонарьов
  • Ілля Квашук
  • Владислав Ковалинський
  • Віталій Котов
  • Віталій Кушнір
  • Анастасія Максименко
  • Ольга Плотнікова
  • Яна Ровнер
  • Анатолій Шевченко

Паралельно з ОДГ, учасники/ці відвідували цікаві тренінги, спікер(к)ами яких були голова ГО «Кримський дім» Алім Алієв, директорка департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталія Заболотна, народний депутат України Сергій Кудлаєнко. Вони мотивували молодь до дій, наголошували на важливості працювати для модернізації рідного міста та країни.

 

 

 

 

 

Не обійшлось і без крутих суб-фестивалів. «Першою Леді Вінниччини» стала студентка Вінницького національного аграрного університету Ольга Мазур; «Кубок КВН» здобула команда No Name (Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету); кращим мафіозі у «Студентьскій мафії» став Антон Довгань. А ще протягом 3-х діб відбувалися «Дебати» між різними створеними партіями; «Глоубел флешмоб», Artfest, Fire Fest із піснями біля вогнища та крута дискотека просто неба під час «Нічної туси».

 

А ми нагадуємо, що вже 23-26 серпня на узбережжі моря відбудеться фінал Студреспубліки, куди запрошуємо всіх активних, небайдужих і прогресивних хлопців та дівчат, аби достойно представити регіон на всеукраїнському рівні.

Дякуємо організаторам: оргкомітету Вінницької Студреспубліки, Студентській Раді Вінниччини.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької Студреспубліки