fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-06-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Ну що ж, Вінниччина, ти готова?

14-16 червня 2019р. пройде Вінницький регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2019». Найактивніша молодь, яка знає, чого вона прагне, збереться за містом на 3-денну подію, яка передбачає створення студентського містечка за участі студентів/ок навчальних закладів та активної молоді області. Цьогорічна тема: «Суб’єкт модернізації Вінничини — відповідальність Покоління».

Після важкого року можна й достойно відпочити, притому, як кому подобається — хоч інтелектуально, а хоч і розважально. Бо Вінницька Студреспубліка готує для кожного/ї незабутні дні. Про що саме йдеться і як стати учасником/цею — детально в анонсі.

Запрошуємо вас, шановні студент(к)и, в ЛОСК «Маяк» (Тиврівський р-н, с. Селище, вул. Лісова 1, початок о 09:30) взяти участь у мульти-фестивальній частині Вінницької Студреспубліки-2019 і поборотись за кубок у суб-фестивалях «Перша Леді», «Студентська Мафія», «Кубок КВН», «Глоубел флешмоб», «Дебати», «Татлін-фест» й ін.

Звісно, для нас важливими є й актуальне життя, а тим більше майбутнє — мова, зокрема, і про виборчий процес і важливість щодо нього думки молоді. Ви зможете взяти участь у оргдіяльнісній грі на тему «Суб’єкт модернізації Вінничини — відповідальність Покоління», спробувати висловити свою думку, змінити їх чи відстояти, а також знайти в собі мужність балотуватись на такі відповідальні виборчі посади, як Студентський/а мер/ка та депутат(к)и Студентського магістрату Вінниччини

Важливо! Не забудьте пройти онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки, щоб мати вільний в’їзд на нашу територію:

Ну що ж, до зустрічі на Вінницькій Студреспубліці, яка переверне ваші інтелектуальні та розважальні плани цього літа!

Детальна інформація — у регіональної координаторки Вінницької Студреспубліки-2019 Ірини Лозової, 063 314 94 91.

Організатори: Вінницька Студреспубліка, Студентська рада Вінниччини.
Подія проходить за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та народного депутата України Сергія Кудлаєнка.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької Студреспубліки