fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Досвідчені експерт(к)и & амбіційна молодь разом доб’ються миру і прогресу

Вінницька Студреспубліка не тільки вдало відродилась після 2-х річної перерви, але й уже встигла провести захід міського рівня. «Досвідчені експерти & амбіційна молодь» — саме під таким гаслом пройшов круглий стіл. Питанням для дискусії ж було те, яке мучить чи не все активне студентство — «Як досягти прогресу і миру на Вінниччині?»

1 серпня 2018р. Студентська мерка Вінничини, депутат(к)и Студентського магістрату, експерт(к)и та випусники/ці Студреспубліки зібралися разом, аби обговорити реальні проблеми регіону та розробити реальні дії щодо їх вирішення. Хто і які думки висловлював — читайте у коротких підсумках.

Серед досвідчених експертів/ок були присутні: начальник відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Вінницької облдержадміністрації, учасник легендарної ЗиСР-І у Карпатах Максим Студілко, головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Вінницької облдержадміністрації Микола Кобися, Студентський мер Вінничини-2012/2013 Юрій Прокопишин і власник фірми «Укрвіза», представник JoinUp у Вінницькій обл. Сергій Онуфрійчук.

 

 

 

 

 

 

 

 

«Бути активним = бути поміченим у суспільстві. А  головне за будь-яких умов завжди займатись своєю справою. Це і є основа прогресу», – ось якої думки притримується Микола Кобися. «Подорожуйте. Дивіться на те, що відбувається навколо вас. Розширюйте свій кругозір. Основне – це налагоджувати комунікації», — стверджує Максим Студілко. Він вважає, що основою побудови суспільства є успішно налагоджені зв’язки та комунікації, адже без спілкування у сучасному світі не зможе добитися успіху ніхто.

Юрій Прокопишин зауважив, що пріоритетним напрямком молодіжної політики є побудова т.зв. «мостів» співпраці та комунікацій між студентами та бізнесом. Щоб ще навчаючись в університеті ми могли одразу зрозуміти, де і ким будемо працювати, а також порадив акцентувати увагу на тому, без чого не прожити і дня активній людині — на саморозвитку. А Сергій Онуфрійчук намагався донести, що головне — це розуміння важливості сім’ї. Щоб кожен брат, сестра, мати, батько усвідомлювали те, що їхня сила в єдності, адже без цієї єдності наша країна просто не зможе досягти бажаного миру та прогресу.

Також у дискусії активно брали участь голова Студентської ради Вінниччини Олександр Мельник, засновник ГО «Рух дієвих демократів» Павло Довгань, ідеологиня та засновниця молодіжного центру «Квадрат» Світлана Ярова, представник «ProZorro.Продажі» Олексій Мовчан, проектна менеджерка спілки «Місто змістів» Ганна Перцатій і, звичайно, наш новобраний Студентський магістрат.

Впевнені, що цей круглий стіл зміг дати поштовх студентству міста та показав, що про нас не забули, більше того – про нас турбуються та всіляко намагаються стимулювати до дії.

Отож, чекаємо фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки, який пройде 24-27 серпня на узбережжі Чорного моря, де справді прогресивна молодь доведе, що вона, і лише вона може змінити цей світ та Україну на краще. Чекаємо і вас, реєструйтеся!

Подія пройшла за підтримки Студентської ради Вінниччини.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Студентський магістрат Вінниччини-2018/2019