fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-08-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

«Консолідування заради модернізації країни» — головна ідея вінницької молоді

57 серпня 2015р. у приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації відбулася зустріч прогресивної молоді Вінниччини з меценатом і депутатом облради Леонідом Галушком. Обговорювали різні аспекти модернізації.

Зустріч відбувалася у рамках підготовки делегації Вінницького регіону до Всеукраїнського етапу «Студентської республіки». Незаперечним є той факт, що модернізація – головний пріоритетний вектор роботи та розвитку для України у найближчі роки. Чому всі прийшли саме до такого висновку — нижче.

Online

Під час зустрічі Студентський мер Вінниччини Олександра Телегузова запропонувала ключові галузі, що першочергово потребують покращення та виходу з «декадансу».

«Модернізація може носити різний характер, однак для України – найпрогресивнішим є еволюційний, – зауважив Леонід Володимирович, – тому нам потрібно розпочинати вже сьогодні покращувати матеріальні умови та моральні якості. Лише революція у серцях допоможе нам рухатися у напрямку модернізації!»

2  11102858_906204446092027_4856644178093874775_n  1      

 

 

 

 

Під час відкритої зустрічі обговорювались питання, що раніше не були транспарентними для студентства нашого регіону. Молодь мала змогу «наодинці зі всіма» спілкуватися з державним діячем, який без зайвої політичної вуалі розповів усі тонкощі сучасного політичного мистецтва. Голова Студентського парламенту Вінниччини, депутат Студентського парламенту України-2013/2014 Роман Молдован запропонував створити гарну традицію – проведення таких нарад-бесід із високою фреквенцією.

3

4

 

 

 

 

 

 

У результаті аудієнції молодь Вінниччини отримала бачення програму розвитку та модернізації регіону та європейський алгоритм покращення: толерантність + верховенство Закону + єдність = модернізація!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької Студреспубліки