fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Студреспубліка: 15 років — для України, 15 років із Вінниччиною!

Вінниччина вітає "Студентську республіку" з 15-ти річним ювілеєм і дякує за всі набуті знання, пережиті емоції, отримані враження та спогади, що назавжди закарбувалися у пам’яті кожного вінничанина, який був удостоєний почесного звання «студреспубліканець»! [+ відео]

Оглядаючись у минуле варто згадати, що вперше програма «Студентська республіка» (Студереспубліка) була проведена в рамках святкування Дня молоді 1998р. у м. Києві. Зважаючи на значний резонанс, вже з 1999р. «Студентська республіка» здійснюється як всеукраїнський проект. Із 2002 р. проект підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. Сприяння надає також Міністерство освіти і науки України. З 2004р. за участі переможців регіональних етапів у Криму на узбережжі моря проводиться фінальна частина проекту. З 2006р. проект був вперше проведений у форматі мульти-фестивалю. У 2007 р. був взятий курс на міжнародний формат Студреспубліки (у її фіналі взяли участь команди Росії та Грузії). Через Студреспубліку в Україні пройшла більшість студентських лідерів сьогодення.

І от, коли улюблений мульти-фестиваль стає на ще один рік дорослішим і ти, завдяки ньому також ростеш, але цей ріст спостерігається в плані морального та духовного розвитку, інтелектуального та професійного становлення молодих і амбітних людей, які налаштовані працювати на користь своєї країни, то приходить усвідомлення наскільки глибокі почуття засіли, десь глибоко в середині і, що цю Подію неможливо пропустити.

На Вінниччині не так давно завершилось формування Стратегії-2020, до розробки якої активно долучались і студреспубліканці, тому тематика ювілейної Студреспубліки – наповнення реальним змістом Стратегії-2050 для України є дуже правильною та потрібною для нашої країни. Але ми переконані, що стратегію необхідно розробляти не тільки для України, адже ще одна країна, хоч і студентська, – Студреспубліка в цьому плані залишається без уваги. Ми віримо, що багато в чому саме від діяльності "Студентської республіки", як такої, залежить майбутнє України й українців. Тому, говорячи про стратегію важливо згадати і про стратегічні моменти розвитку Стуреспубліки, а говорячи про стратегію розвитку України – про місце в ній нашої студентської країни.

З нетерпінням чекаємо на настання 24 серпня, адже це подвійне свято для нас. Окрім Дня Незалежності — чи не найважливішого та значущого свята нашої суверенної та самобутньої держави — ми святкуємо початок фіналу вже XV ювілейної "Студентської республіки"

"Студентська республіка" – тут почнеться не просто завтрашній день, тут почнеться нова ера!

Зі святом, студреспубліканці!

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-центр Вінницької Студреспубліки