fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-06-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Вінницькі студенти створять свою країну

Стартує найяскравіша молодіжна подія літа – регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Цей мульти-фестиваль об’єднує студентів всієї Вінницької області, а також розгортає неабиякі баталії участі у виборах мера Студентського міста.

Вже в шістнадцяте вінницька молодь згуртується навколо події, на яку чекають студенти всієї України – мульти-фестиваль «Студентська республіка». З 21-23 червня 2014р. база відпочинку «Колос» перетвориться на унікальне автономне Студентське місто зі своєю владою, валютою, правилами та законами.

Однією з ідей «Студентської республіки» є відтворити у молодіжному середовищі процес виборів, спровокувати більш активну поведінку молоді в громадському та політичному житті міста, регіону та держави загалом.

Тема цьогорічної літньої Студреспубліки на місцевому рівні — «Нова регіональна модель Вінниччини».

Перед учасниками Студреспубліки-2014 постане нелегке завдання. Кожній команді потрібно буде створити власну «політичну партію», зареєструвати її та шляхом реклами й агітації набрати найбільшу кількість голосів, щоб потрапити до Студентського магістрату.

Окрім оргдіяльнісної гри з моделювання квазі-держави, на території студентського міста відбуваються різноманітні суб-фести, які супроводжуються спортивними змаганнями, «Інтелектуальними іграми», КВН, «Дебатами», а також конкурсами студентської краси «Містер Студреспубліки» та «Перша Леді».

«Студентська республіка» чекає на всіх молодих, талановитих та амбіційних лідерів вінницького студентства. Цього року ми побудуємо нову регіональну модель Вінниччини! Окрім змагань за головні нагороди суб-фестивалів і перемоги в політичній грі, учасники Студреспубліки зможуть взяти участь у тренінгах і навчаннях різної тематики та напрямку. «Студентська республіка» поставить багато запитань і відкриє ще більше можливостей для формування якісно нового мислення щодо створення нової країни, — зазначає координатор мульти-фестивалю Студреспубліка у Вінниці Андрій Кавунець.

Вже традиційно головними організаторами Вінницької Студреспубліки виступають Народно-демократична ліга молоді, Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина» та Спілка молодіжних організацій Вінниччини.

Після регіонального етапу, обраний мер і магістрат поїдуть представляти Вінницьку область на всеукраїнську Студреспубліку, де будуть обрані Студентський президент і Студентський парламент України.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької Студреспубліки