fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-08-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Відбувся круглий стіл Студентського магістрату Вінниччини

8 серпня 2013р. у приміщенні офісу Вінницької НДЛМ зібрався всім складом Студентський магістрат Вінниччини, для вирішення головних питань, поставлених перед молоддю, що є актуальними на цьому тижні, а саме — проведення круглого столу про майбутнє та його втілення.

Темою номер один для усіх студентів України стало «Майбутнє:  від мрій до реального плану дій».

Підготовка до круглого столу відбувалась в режимі нон-стоп. Магістрат без зупину генерував нові ідеї стосовно розвитку студентської інфраструктури. Даний круглий стіл відбувався в рамках побудови стратегії команди від Вінницького регіону на фіналі ювілейної "Студентської республіки", що пройде в Криму. Команда Вінниці зібрала кращу молодь, яка розуміється в економіці, медицині, юридичних та аграрних питаннях, саме тому кожен відштовхувався від роду своєї зайнятості та вносив корективи й альтернативні пропозиції для реалізації цілей і покращення рівня життя. Насичена розмова переросла у бажання діяти та виконувати стратегічні проекти. Такі, наприклад, як залучення студентської молоді до утвердження європейських цінностей громадянського суспільства в Україні, що дасть поштовх до бажаної євроінтеграції.

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-центр Вінницької Студреспубліки