fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-12-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Як здійснити прогрес Полтавщини?

Літо — для активних і амбітних,
                              зима – для найкращих і розумних

З 7 по 9 лютого 2020р. у ДОЦ «Миргородський» (с. Олефірівка, Миргородський р-н) проходитиме найінтелектуальніша подія зими на Полтавщині — IX Полтавський етап проєкту «Зимова Студреспубліка» на тему: «Прогрес Полтавщини між еволюцією та революцією». Запрошуємо до участі активних полтавців/ок, незалежно від віку, статі, посад, статків, політичних позицій, релігійних уподобань, мови, національності, культури, звичаїв і соціального статусу.

Учасники/ці Полтавської «Зимової Студреспубліки» працюватимуть над питанням пошуку шляху до прогресу Полтавського регіону задля модернізації рідного краю. Як стати учасником/цею головної полтавської зимової події — читайте далі.

За останні роки всі надії й сподівання народу на прогрес канули в Лету. Справжньої революції не вийшло, змінились обличчя, а несправедливий, несучасний порядок денний продовжує задавати вузьке обмежене коло осіб, яке володіє надкапіталами. Натомість, і спокійний, рівний, тобто те, що в Україні люблять називати еволюційним шляхом, лише тягне нас вниз. Ми все менше на Полтавщині створюємо і все більше тішимо себе уявними показниками чи намальованими графіками.

З початку проєкту «Зимова Студреспубліка» вже 9 років полтавські республіканці з багатьох можливих сторін підходять до продукування місцевого розвитку через призму нової індустріалізації, освіти та громадянського просвітництва, прогресивних способів громадянської солідарностіпровідних галузей полтавського господарства, підготовки молодих кадрів, розвитку місцевого самоврядування, окремо топ-менеджерів/оквідповідальності у місцевих виборах, стратегування розвитку міста і визначення місця Полтавщини в родині областей, міст, громад і місцин.

У дискусіях на «Зимових Студреспубліках» немає правильних чи неправильних питань, усі позиції мають значення і розглядається повний ареал можливих розгортань сценаріїв майбутнього для Полтавщини. Готується складна, доросла дискусія про надважливе. Тому запрошуєься до участі громадянський актив, експертне, освітянське, наукове середовище, діячі/ки культури й мистецтва, політикуму та політології, органів влади та місцевого самоврядування, студент(к)и, депутат(к)и місцевих рад, журналіст(к)и й усі прогресивні громадян(к)и.


Дата Полтавської ЗиСР: 7-9 лютого 2020р.

Місце проведення: ДОЦ «Миргородський», с. Олефірівка, Миргородський р-н, Полтавська обл.

Найкращі гравці/чині будуть рекомендовані до участі у всеукраїнській «XІI Зимовій Студреспубліці» у Карпатах.

 

Умови участі:

— пройти онлайн-реєстрацію (триває до 3 лютого 2020р. включно), відповівши на вказані питання;
— зробити репост основного запису в офіційних зустрічах на Facebook;
— надати рекомендації від мінімум 2-х республіканців для участі в проєкті;
— стати переможцем/ницею відбору (експертна комісія проводить відбір 50 учасників/ць).

Проєкт «Зимова Студреспубліка» відкритий до співпраці з благодійниками/цями і спонсор(к)ами.

За додатковою інформацією звертатися до менеджера проєкту Дениса Губського: 066 909 21 62, sr_poltava@ukr.net.

Проєкт реалізується за підтримки управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавської облдержадміністрації.

Як проходили Полтавські регіональні етапи «Зимової Студреспубліки» в 2011, 2013, 2014201520162017, 2018 і 2019 роках.
Як відбувалася основна зимова подія — ЗиСР у Карпатах у 200920102011201220132014201520162017, 2018 і 2019 роках.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки