fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-02-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

V Полтавська «Зимова Студреспубліка» відбулася!

9EY4eg-c76o5-7 лютого 2016р. відбулася V Полтавська регіональна «Зимова Студреспубліка»  на тему «Освіта й громадянське просвітництво – пріоритетні зони модернізації Полтави й України». Перемогу в ній здобула студентка Полтавського національного педагогічного університету Вікторія Рєпка.

Полтавська ЗиСР уже стала головною інтелектуальною зимовою подією Полтавщини. Щороку в епіцентрі найактуальніші проблемні питання, відповідей на які не має ніхто в регіоні. Спектр учасників постійно розширюється, «Зимова Студреспубліка» стала по-справжньому суб’єктною. Як вона пройшла цього разу, що саме вдалося напрацювати та хто ж здобув перемогу — далі.

Одним із головних проблемних завдань оргдіяльнісної гри було питання «Чи можна за допомогою освіти й громадянського просвітництва модернізувати Полтаву і чи це дало б можливості для модернізації країни?» Тема надзвичайно складна, придумано ряд гарних проектів, але далі для їх реалізації учасникам рухатись було важко. Тому, й відповідь така: наразі неможна, але взагалі при постійних і надважких зусиллях досягнути таких необхідних модернізаційних змін і в регіоні, і в Україні можливо.

XRduqgcI0KsmAQ-aLhX8EU

 

 

 

 

 

 

У грі негативним було те, що абсолютна більшість учасників впевнена, що пропаганда якихось «нормальний» речей — добра справа, і їх не цікавило те, що це нахабне нав’язування чиїхось думок людям. Але у грі вдалося вирівняти погляди і довести, що будь-яка пропаганда — це погано, що одним із антонімів слова «пропаганда» є «правда». Громадянське просвітництво було представлене одним із рушіїв розбудови громадянського суспільства. Бо це є річ практична, а не емоційна як то, наприклад, майдани.

Перемогу в Полтавській ЗиСР-V здобула студентка Полтавського національного педагогічного університету Вікторія Рєпка. Її команда презентувала освітній проект для тих, хто навчає. Також переможними стали місцева програма для сімей і дитячих садків; проект кардинального підвищення кваліфікації трудящих у Полтаві; міський проект громадянського просвітництва й будівництво дитячого центру, авторами їх були Анна Соколова, Станіслав Беньковський, Владлена Перепелиця та Денис Губський.

Крім ажіотажу серед учасників, було й багато експертів і гостей: лідер республіканців Павло Вікнянський, політолог, політичний філософ Андрій Окара, психолог і священик о. Антоній Рудий, експерт із сімейних цінностей Олександр Сазонов, заступник голови депутатської комісії з освіти й молоді в Полтавській міськраді Олександр Глазов, заступник голови Хорольської райради Роман Гловацький, директор ТОВ «Буд-Буд» Сергій Корнієнко й доцент кафедри економіки Полтавської державної аграрної академії Олександр Калініченко.

pe_5tsqJUMs_sWmvR2Vx6c7ES4MvgM2FQ

 

 

 

 

 

«Зимова Студреспубліка» щороку набирає більшої популярності. Дякуємо обласній владі й управлінню молоді м. Полтава, особливо людям, які взяли участь у Полтавській «Зимовій Студреспубліці». Це голова облради Олександр Біленький і заступниці начальників управління молоді та департаменту освіти і науки ОДА Наталія Шкоденко й Галина Гажієнко відповідно.

7P_80kNv0RE

Полтавська Студреспубліка продовжуватиме й надалі працювати над питанням модернізації та розвитку рідного регіону. Ми сприятимемо втіленню в життя придуманих проектів під час ЗиСР-VІІІ у Карпатах і V Полтавської регіональної «Зимової Студреспубліки».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки