fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-01-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Альтернативні курси розвитку – шукатимемо разом (оновлено)

Як yсе відбувалося минулого року: Модернізація або смерть

Альтернативные курсы развития — искать вместе (рус)
Alternative Courses of Development – Let’s Seek Together (en)

ЗиСР

 

 

 

 

Літо – для активних і амбітних!
Зима — для найкращих і розумних!

Влада, на яку покладалися великі надії, за 2 роки не те, що не змінює країну на краще, а лише погіршує наше з вами життя. Таке враження, що ми знаходимося на краю обриву, і все залежить від того, що сьогодні знову втнуть політики, які незрозумілі та нерозумні рішення вони знову приймуть. А ми, наша держава? Маємо банальний тупик того курсу, по якому намагаються марно штовхати Україну. Але яким має бути вірний шлях? Над цим із 26 по 29 лютого 2016р. у Карпатах, на Буковині, у рамках «VIII Зимової Студреспубліки» на тему: «Альтернативні курси розвитку України» і будуть працювати ті, хто вірить в Україну у топ-20. Запрошуємо! [+ відео]

Вже вісім років поспіль щасливчики-учасники «Зимової Студреспубліки» збираються раз на рік у мальовничих Карпатах, щоб випрацьовувати сценарії розвитку України. Ми завжди попадали в ціль – це були влучні прогнози, хоч для свого часу і дуже сміливі, неочікувані. Але часне просто прогнозувати майбутнє – ми мусимо створювати його. А так як еліти не здатні до вироблення альтернативного до війни та зубожіння всіх, крім них, курсу – то це, нарешті, мають зробити самі громадяни разом із прогресивними експертами. Шанс потрапити на таку унікальну подію є і у вас, яким чином – читайте далі.

Візьми участь у конкурсному відборі!

Ходіння по колу, допускання одних і тих самих помилок пов’язано з відсутністю ідеологічної дискусії, суперечки смислів в Україні. Нам нав’язують безальтернативність нинішнього курсу України на серйозну зовнішню залежність та подальшу олігархізацію. Відповідальні громадяни мають розвінчати цей міф. Більше того – вихід із державницької кризи полягає в глибокій публічній дискусії щодо різних варіантів розвитку України.

Республіканці ніколи не розслабляються, з року в рік ми працюємо на спільне благо українських громадян, на соборну, процвітаючу Україну. Запрошуємо людей, яким не байдуже наше майбутнє, приєднуватися до нас у чарівній місцевості Карпат, на Буковині, задля того, щоб під час «VIII Зимової Студреспубліки» напрацювати так потрібні альтернативні шляхи розвитку України.

Умови участі: взяти участь у ЗиСР-VIII дуже просто. Необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. Далі всі зареєстровані учасники проходять конкурсний відбір, найкращі з них і стануть учасниками «Зимової Студреспубліки».

Цільова аудиторія: учасники республіканських проектів (Студреспубліки й ін.) будь-якого з років, активні громадяни, експерти, громадські та політичні діячі, робітники, підприємці, депутати різних рівнів, молодь, студентство. Загалом, будь-яка креативна та мисляча людина.

Програма ЗиСР-VIII передбачає проведення оргдіяльнісної гри протягом 3-х повних діб за участю близько 80-100 осіб.

Особливості! У процесі гри застосовуються методи й інструменти, які дадуть змогу рефлексувати власні та колективні дії, глибоко занурюватися в проблематику та знаходити відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на виселення порушника без повернення оргвнеску.

Оголошення результатів: на сайті Студреспубліки17 лютого (для тих, хто зареєструвався до 15 лютого) і 21 лютого (для тих, хто зареєструвався до 20 лютого).

Наприкінці заходу відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців.

Під час ОДГ в особливих умовах інтелектуального змагання ми розглянемо та співвіднесемо альтернативні варіанти розвитку України: продовження нинішнього курсу, сценарій реваншу, соціально-орієнтована модернізація, ультранеоліберальний «шок», збільшення зовнішньої залежності, права диктатура тощо.

Не проґавте подію, яка здатна покласти старт нашому справжньому майбутньому. Зареєструйтеся та станьте одним із учасників ЗиСР-VIII, відчуйте, що саме Ви можете писати сценарій і впливати на розвиток країни. Як показує досвід попередніх років, нам вдається не лише побачити проблеми країни, але й знайти ті, неочевидні для більшості, але дієві шляхи вирішення. І нехай тих, хто вже давно закінчив виші, не бентежить слово «студентська» в назві, адже, відомо, що в перекладі з латини «студент» – це той, хто ретельно вчиться, а значить це і 18, і 35, і 60-річна прогресивна, критично мисляча людина, здатна до якісної дискусії. 

УВАГА! ‪РОЗІГРАШ! Усі, хто пройде онлайн-реєстрацію на «VIII Зимову Студреспубліку» з 5 до 20 лютого, матимуть можливість отримати у подарунок якісний смартфон українського виробництва ImSmart A 502 від партнера проекту — Impression Electronics. Переможця буде визначено 22 лютого за допомогою системи random. Подарунок переможець зможе отримати після того, як він візьме участь у ‪«Зимовій Студреспубліці», під час офіційного закриття події.

По завершенню ЗиСР, за власним бажанням, у вас буде нагода відпочити (поряд якісні витяги, сауна, ковзанка тощо) та побачити визначні історичні місця: Хотинську фортецю, монастирі, парки, музеї тощо.

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка», оргпідтримка Міністерства молоді та спорту України.
Партнери: ПАТ «Гравітон», компанія Impression, SendPulse, ресурсний центр «ГУРТ».


Організаційні питання: Рєгіна Попова, в.о. менеджерки проектів Студреспубліки, т/ф: (044) 529 13 75, моб.: (095) 166 09 52, е-пошта: project@studrespublika.com
Із питань медіа та спонсорства: Віра Андріюк, бренд-менеджерка Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, е-пошта: brand-manager@studrespublika.com  

Умови участі та деталі конкурсу
Про попередні «Зимові Студреспубліки» 

Аватарки й Інструкція з установлення аватарок:
Альтернативний курсАльтернативний курс

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки