fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-02-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

У Полтаві вперше відбулася «Зимова Студреспубліка»

Літо — для активних і амбітних!
Зима — для найкращих і розумних!

З 28 по 30 січня 2011р. на базі Дитячого оздоровчого центру «Миргородський» Полтавської обласної ради проходив регіональний етап «Зимової Студреспубліки».

Тема оргдіяльнісної гри: «Полтавщина. Вітчизняний продукт: від землі до столу». У заході взяли участь 55 учасників. На відкриття завітав заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Керівником гри був лідер Полтавської Студреспубліки Олег Слизько, модераторами виступили Тетяна Бардіна, Аліна Єфіменко та Ірина Земляна, обов`язки фіксатора виконувала Наталія Філіпова. Роботу учасників оцінювали кваліфіковані експерти – головний спеціаліст Головного управління агропромислового розвитку ОДА Жанна Малохліб, ст. викладач кафедри економіки ПДАА Олександр Калініченко та доценти кафедри комерційної діяльності та підприємництва ПУЕТ Ігор Юрко та Юрій Іванов.  Учасники гри глибоко занурилися у запропоновану тему  — «Полтавщина. Вітчизняний продукт: від землі до столу». Протягом гри вони  не просто обговорювали, а рефлексували з проблемних питань агропромислового сектору Полтавщини, якості продовольчої продукції, менеджменту на підприємствах, продажу земель с/г призначення тощо.

Сама атмосфера, створена під час проведення  республіки вирішила багато. ДОЦ «Миргородський» відмінно підійшов під формат гри: наявність приміщень для пленарних засідань і роботи в групах, гарна актова зала, відмінна їжа та взагалі неймовірні умови проживання! А найголовніше те, що на базі у лісі практично не працював мобільний та Інтернет-зв`язок, що дозволило учасникам повністю зануритись у гру.

Безпосередньо, під час гри була велика кількість неповторного й цікавого. Учасники проявили та розкрили в собі лідерські, творчі та організаційні навички. Звісно, такі заходи не проходять без стресів і переживань, але талановитий психолог Марина Фесенко допомагала та підтримувала всіх у складних ситуаціях. Роботи у неї було найбільше. Учасники відповідально поставились до завдань та напрацьовували інформацію не лише протягом дня, а й ночі. Релакс був неминучим, баскетбол о 4-ій ранку, психологічна гра «Мафія» та нічні прогулянки лісом розбавили напруженість  гри.

Відпочивати було ніколи, та ті результати, які підсумували на фінальному пленумі відповідають самі за себе, а саме, що вихідні проведені не марно! Також неймовірним було те, що на республіці не було випито жодної краплі алкоголю, що є майже неймовірним  для громадських і молодіжних заходів у наш час. Під час рефлексії учасники висловила подяку за такий хід з боку організаторів.

Як і на всіх подібних заходах, не обійшлося без сміху та «мульок». В перших рейтингах несподівано з’явився неіснуючий Олексій Попович (Альоша Попович), що дещо ввело публіку в паніку. Також всім присутнім було цікаво дізнатися, що деякі учасники заробляли бали не зовсім своїми знаннями та ще стало цікавіше, що дещо з вигаданого пресою та пущеного в маси, все ж таки збулося.

 А переможцями проекту у запеклій безкомпромісній боротьбі стали

Дєдов Денис (ПДАА) та Артеменко Анна (ПУЕТ) розділили 1 місце.

Бобир  Юлія (Аграрний коледж управління і права)  — 2 місце;

Малієнко Анастасія (ПУЕТ) – 3 місце;

Переможці отримали цінні призи: стартовий капітал – золото, багатовмісні флешки та можливість участі у Всеукраїнскій «ІІІ Зимовій Студреспубліці» на пільгових умовах, а всі учасники – дипломи та сувенірну продукцію з логотипами Студреспубліки. Але головним своїм надбанням вони вважають здобуті під час проекту знання. Результати гри будуть опрацьовані разом з експертами та запропоновані для впровадження у Полтавській області.

Ініціаторами ЗиСР виступили Рада студентів і аспірантів Полтавського університету економіки і торгівлі та Студентська рада Полтавської державної аграрної академії. Ідеологічну частину проекту вів Полтавський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка».

Організатори висловлюють щиру подяку за підтримку Відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, Головному управлінню агропромислового розвитку та Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації та Полтавському міському центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, адміністрації ДОЦ «Миргородський», а також ректору Полтавського університету економіки і торгівлі, професору Нестулі О.О. та ректору Полтавської державної аграрної академії, професору Писаренку В.М.

Ось так вона й пройшла, ця чудова та незабутня «Зимова Студентська республіка-2011» на Полтавщині!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Діана Крикун, кореспондент газети «Хроніки»