fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-01-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Як вирватися з прірви «безнадьоги»?

Як yсе відбувалося минулого року: Не для себе — для всіх!

How Can We Get Out of Hopelessness? (en)

 

 

 

 


Літо – для активних і амбітних!
Зима — для найкращих і розумних!

За майже 30 років незалежності й можливості вільної політичної творчості українського народу, ми, на жаль, перетворилися у периферію із зовнішнім управлінням. Ані еволюція, ані революційні сплески не призвели до соціального прогресу. Так що ж робити? І кому саме робити? Дискутуватимемо 21-24 лютого 2020р. у Карпатах під час ЗиСР-ХІI на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Запрошуємо, реєструйтеся!

Щороку небайдужі громадяни з усієї України (і не тільки) — активіст(к)и, експерт(к)и, просто прогресивні люди різного віку та місця проживання — збираються на «Зимову Студреспубліку», яку традиційно підтримує Міністерство освіти і науки України. Це — унікальне коло однодумців/иць, які покладають свої знання і сили, аби самовіддано «вигризати» відповіді на дуже непрості питання, котрі стосуються кожного/ї. Люди довгої доброї волі зі всієї України і всього світу мають стати союзниками/цями в справі модернізації, прогресу, а не чиїмось ресурсом, джерелом, клієнт(к)ами. Яким чином стати частиною унікального інтелектуально-творчого дійства, де щира солідарність, позитивна змагальність і вироблення потужних альтернативних рішень, то щохвилинна реальність – далі.

Візьміть участь у конкурсному відборі!

Колись ми думали, що за падінням обов’язково йде підйом. Коли того не сталося, то почали чекати, коли дістанемось дна, аби відштовхнутися.

Та виявилось, що дна немає: ми просто продовжуємо падати і падати.

Такими були еволюція і такими були наслідки революційних подій незалежної України. У сумі – деградація, демодернізація, «пропаща сила», регрес…

Чи справді такого життя хочуть наші співгромадяни? Відповідь очевидна, адже, наприклад, українські емігрант(к)и обирають саме ті країни, де все навпаки — де є прогрес і мир. Республіканці не просто системно й послідовно служать відродженню України, досліджують і розробляють концептуальні рішення щодо прогресу, модернізації України і світу, але й організують інших. Щоб вирватися з прірви, необхідні історичний масштаб, грандіозні ідеї, надпотужна енергія, суперкреативні й сміливі рішення.

Весь попередній доробок республіканців показує: питання «ЩО робити?» немає жодного сенсу без прив’язки до того, КОМУ САМЕ це робити.

Отже, хто ви, будівельники/ці, здатні як до поступальної, еволюційної роботи, так і до напруги революційних змін? Хто ви – ті, хто з народу, разом із народом, від волі народу і задля народу? Хто обирає не легенькі доріженьки і міщанські «щастячка», а усвідомлює, що таке служіння людям і що значить відповідальність за громадян, «за други своя»?

Умови участі: щоб стати учасником/цею ЗиСР-XІI необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. Далі всі зареєстровані учасники/ці проходять конкурсний відбір, найкращі з них і стануть учасниками/цями «Зимової Студреспубліки».

Особливості! У процесі гри застосовуються методи й інструменти, які дадуть змогу рефлексувати власні та колективні дії, глибоко зануритися в проблематику та знаходити відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даних вимог організатори залишають за собою право на позбавлення права на участь і виселення порушника/ці без повернення оргвнеску.

Оголошення результатів: на сайті Студреспубліки до 19 лютого (додаткова реєстрація).

Наприкінці події відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців/ниць.

У той час коли правлячий клас і значна частина влади займаються корупцією і забезпеченням інтересів олігархату й іноземних держав, небайдужі громадяни беруть відповідальність на себе. Запрошуємо і кожного з вас, проявіть свою громадянську солідарність — долучайтеся до ЗиСР-XII.

Це – захопливий, драйвовий шлях до творення суб’єкту модернізації України. Спільними інтелектуальними, творчими та вольовими зусиллями ми здолаємо кризу в Україні та світі, зробимо все, аби Україна була серед топ-20 розвинутих країн світу за рівнем життя громадян!

По завершенню ЗиСР, за власним бажанням, у вас буде нагода чудово відпочити (поряд витяги, сауна, ковзанка, ліс тощо) та побачити визначні історичні місця: фортецю, монастирі, парки, музеї тощо.

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка».
Оргпідтримка: 
Міністерство освіти і науки України.
Партнери:
ПАТ «Гравітон», видавництво «Саміт-книга», компанія Navigator, БІОКОН, SendPulse, Koine.Community, журнал соціальної критики «Спільне», Telegram-канал «Можливості».

Організаційні питання: (044) 529-13-75, office@studrespublika.com
Із питань медіа та партнерства: Віра Андріюк, бренд-менеджерка Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, е-пошта: brand-manager@studrespublika.com 

Умови участі та деталі конкурсу 
Про попередні «Зимові Студреспубліки» 

Аватарки й Інструкція з установлення аватарок:

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки