fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНАЛЬНІ ПЕРЕМОЖ(НИ)ЦІ
Студмер і магістрат-2018
Студмер і магістрат-2016
Студмер і магістрат-2015
Студмер і магістрат-2014
Студмер і магістрат-2013
Студмер і магістрат-2012
Студмер і магістрат-2011
Студмер і магістрат-2010
Студмер і магістрат-2009
Студмер і магістрат-2008
Студмер і магістрат-2007
Студмер і магістрат-2006
Студмер і магістрат-2005
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
ПОШУК В НОВИНАХ
НОВИНИ
1 2 3
01-08-2019   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Суми
Зараз як ніколи потрібно єднатися в єдину родину

4-6 серпня відбудеться довгоочікуваний Сумський обласний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2019». В урочищі «Баранівка» зберуться найкращі студент(к)и й експерт(к)и Сумщини, які разом будуть дискутувати, пропонувати власні ідеї й мислити над темою «Суб’єкт модернізації Сумщини – відповідальність Покоління». А кульмінацією стане обрання Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату. Чекаємо на вас!

Докладніше...
01-08-2018   Новини Cтудреспубліки  /  Суми
Молодь — це та сила, яка здатна будувати країну

31 липня серед студентських активістів/ок, публічних осіб і громадських діячів/ок у Сумах відбулася зустріч на тему «Як досягти прогресу та миру на Сумщині». Було визначено основні проблеми та запропоновано шляхи їх вирішення для досягнення прогресу Сумщини.

Докладніше...
18-06-2018   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Суми
Сумська Студреспубліка – обрані достойні

З 15 по 17 червня у дитячому таборі «Ровесник» відбувся Сумський регіональний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Тема цього року: «Як досягти прогресу та миру на Сумщині» мотивувала сумчан змагатися не просто за якусь там перемогу, а за те, хто план достойного майбутнього регіону. Студентською меркою Сумщини у запеклій конкуренції була обрана студентка СумДПУ ім А.С.Макаренка Влада Репецька [+ відео].

Докладніше...
05-06-2018   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Суми
Сумська Студреспубліка – ти нам потрібен!

Зареєструвати свою партію, здобути корону «Першої Леді», втілити у життя найзаповітніші мрії - на Сумщині готується найкрутіша регіональна студентська подія літа. Вже 15-17 червня у дитячому таборі «Ровесник» пройде обласний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Реєструйся скоріше!

Докладніше...
01-12-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Суми
Розум і праця завжди винагороджуються

Найкращого науковця, громадського діяча, медійника, спортсмена й «універсально» кращого з числа студентів і студенток визначали під час Сумського регіонального етапу «Кращого студента України» у місцевому Нічному клубі Dialog [+ відео].

Докладніше...
23-11-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Суми
Найкращі — тільки вперед!

24 листопада о 19:00 у Нічному клубі DIALOG буде проходити головна студентська подія, а саме Сумський регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2016». Приходьте вболівати за учасників, вони на вас очікують!

Докладніше...
01-07-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Суми
Складали програму розвитку області всіма мізками Сумщини

Нещодавно у с. Зелений Гай студенти усієї Сумщини зібрались на грандіозну зустріч – Сумський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка», головною метою якої було визначення майбутнього Сумщини. Тема гри: «Позитивні сценарії модернізації Сумщини: роль громад і молоді» [+ відео].

Докладніше...
Сумська Студреспубліка-2015 22-06-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Суми
Стань кращим – будь частинкою Сумської Студреспубліки

Чи давно ви відпочивали та працювали водночас? Мабуть, ніколи. Студреспубліка пропонує вам поринути у світ розваг і надзвичайного мозкового штурму тривалістю у 3 дні. З 24 по 26 червня неподалік від бази відпочинку «Зелений Гай» відбудеться черговий Сумський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Темою цьогорічної гри є «Позитивні сценарії модернізації Сумщини: роль громад і молоді».

Докладніше...
09-07-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Суми
Сумська Студреспубліка: і радість, і помилки

З 3 по 5 липня біля бази відпочинку «Зелений гай», що за 40 хвилин від обласного центру, проходила Сумська «Студентська республіка», яка щороку збирає студентів вишів, щоб ті поборолися за місце у магістраті та звання Студентського мера, а також разом провели дозвілля [+ відео].

Докладніше...
03-07-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Суми
У Сумах обрали нового Студентського мера

З нагоди святкування Дня Конституції та Дня молоді України з 28 по 30 червня на базі відпочинку «Робінзон» у м. Суми в рамках мульти-фестивалю «Студентська республіка», сумські студенти зібралися для того, щоб обрати нового Студентського мера та депутатів Студентського магістрату міста. Все було суперово!

Докладніше...
25-06-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Суми
Студреспубліка по-сумськи

З 28 по 30 червня на базі відпочинку «Робінзон» відбудеться Сумський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка» під гаслом «Єдина країна». Головне завдання веселого й інтелекутального мульти-фесту - розробка «Нової регіональної моделі Сумщини».

Докладніше...
20-11-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Суми
Студенты зажигали в Шостке

17 ноября, в День студента, в ночном клубе «Орфей» г. Шостки, что на Сумщине, прошла студенческая вечеринка. Идея ее проведения появилась у Студреспублики. Хед-лайнером вечера стала родная республиканцам группа «DK,Dance».

Докладніше...
28-07-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Суми
100 секунд про Студреспубліку

15 років Студреспубліці! Нарешті, ми дочекалися цієї ювілейної річниці! Частина Східної України - Сумщина вітає всіх учасників мульти-фестивалю, бажає невичерпної наснаги та незабутнього спалаху емоцій на узбережжі Чорного моря. До 15-ї річниці ми підготували скетч-ролик про Студреспубліку: 100 секунд для того, щоб нагадати, з чого все починалося й як протягом цих років ми «виросли» [+ відео].

Докладніше...
12-07-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Суми
Шалена постапокаліптика

10 кіловат звуку, близько 150 учасників і членів оргкомітету, сонце, дощ, знову сонце та багато-багато гарного настрою - саме такою була Студреспубліка-2013 у Сумах. Мульти-фестиваль пройшов на мальовничій базі відпочинку «Робінзон» - тут на студреспубліканців чекала обладнана сцена, зручні місця, відведені для дислокації команд, оргкомітету, прес-центру та чудовий піщаний пляж [+ відео].

Докладніше...
04-07-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Суми
Студреспубліка розпочинається в Сумах

5-7 липня відбудеться регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2013» (урочище «Робінзон», м.Суми). Грати будуть у постапокаліптичну країну.

Докладніше...