fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-06-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Суми

Стань кращим – будь частинкою Сумської Студреспубліки

ПечатьЧи давно ви відпочивали та працювали водночас? Мабуть, ніколи. Студреспубліка пропонує вам поринути у світ розваг і надзвичайного мозкового штурму тривалістю у  3 дні. З 24 по 26 червня 2016р. неподалік від бази відпочинку «Зелений Гай» відбудеться черговий Сумський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Темою цьогорічної гри є «Позитивні сценарії модернізації Сумщини: роль громад і молоді».

3 дні на свіжому повітрі з наметами та розвагами. Мульти-фестивальна частина задовольнить кожного, а оргдіяльнісна гра не залишить осторонь смаки та мізки нових і старих республіканців. Що ще цікавого на вас очікує під час Сумської Студреспубліки, дізнаєтеся прямо зараз.

Сумська Студреспубліка-2015

Шалені дні інтелектуальної, насиченої, розважальної та неймовірно креативної Студреспубліки очікують на тебе. На фінішній прямій регіонального етапу кожен бажаючий зможе стати чи то Студентським мером, чи то депутатом Студентського магістрату Сумщини. І це ще не все! Наша програма складається також із суб-фестивальної частини: конкурсу краси особистості «Перша Леді»; проекту «Республікада» (матимете можливість позмагатися за кубок Студреспубліки з футболу та волейболу, а також бамперболу); «Квест-фесту»; «Мафії»; «Нічної туси»; «Денної туси»; Глоубел флешмобу.

Для того, щоб стати учасником головної події літа, проходь обов’язкову онлайн-реєстрацію:

Ми чекаємо саме на тебе. Стать творцем модернізаційних змін Сумщини!

У разі виникнення питань, звертайтесь до регіонального координатора Студреспубліки-2016 на Сумщині, Студентського мера Сумщини Марії Бульдович, 099 779 90 34
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Бульдович