fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Суми

Зараз як ніколи потрібно єднатися в єдину родину

4-6 серпня 2019р. відбудеться довгоочікуваний Сумський обласний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2019». В урочищі «Баранівка» зберуться найкращі студент(к)и й експерт(к)и Сумщини, які разом будуть дискутувати, пропонувати власні ідеї й мислити над темою «Суб’єкт модернізації Сумщини – відповідальність Покоління». А кульмінацією стане обрання Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату. Чекаємо на вас!

«Игра стоит свеч». І ми радимо вам пройти онлайн-реєстрацію негайно та починати готуватися провести неймовірно шалені 3 доби. Що саме на вас очікує, чим зможете зайнятися – детально в анонсі події.

Зараз як ніколи потрібно єднатися в єдину студентську родину. Протягом Сумської Студреспубліки молодь зможе поєднати інтелектуальну роботу, розважальну тусовку, цікаві знайомства, а також насолодитися дозвіллям на чудовій природі. Ви спробуєте себе під час оргдіяльнісної гри на тему «Суб’єкт модернізації Сумщини – відповідальність Покоління». Вкінці гри матимете нагоду балотуватися на Студентського/у мера/ку та депутатів/ок Студентського магістрату.

Якщо ж більше до вподоби брати участь у суб-фестивалях, тоді «Дебати», спортивні ігри та неймовірно драйвова «Нічна туса» саме для вас. А ще ви зможете не лише помилуватися учасницями конкурсу краси «Перша Леді», але й послухати, які соціальні проекти дівчата презентують.

Аби стати частиною неймовірного дійства – необхідно пройти онлайн-реєстрацію:

І пам’ятайте, що найкращі представлятимуть Сумську область на фіналі Студреспубліки-2019, який пройде 23-26 серпня на узбережжі Чорного моря, в Лазурному.

Детальна інформація – у регіонального координатора Сумської Студреспубліки-2019 Юрія Обода, 050 061 54 57.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Сумської Студреспубліки