fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Суми

100 секунд про Студреспубліку

15 років Студреспубліці! Нарешті, ми дочекалися цієї ювілейної річниці! Частина Східної України — Сумщина вітає всіх учасників мульти-фестивалю, бажає невичерпної наснаги та незабутнього спалаху емоцій на узбережжі Чорного моря.

До 15-ї річниці ми підготували скетч-ролик про Студреспубліку: 100 секунд для того, щоб нагадати, з чого все починалося й як протягом цих років ми «виросли».

Отже, невеличкий скетч про Студреспубліку.

Найголовніше, що повинен знати кожен громадянин «Студентської республіки»:

«Студентська республіка» — міжнародна програма, яка реалізується по всій території України.

Мета програми: сприяння зміцненню громадянського суспільства, культури молоді та демократичних цінностей. Програма проходить щорічно з 1998 року. Вперше — в рамках святкування Дня молоді в Києві.

З 1999 р. «Студентська республіка» проходить як всеукраїнський проект в кожному регіоні України. З 2002 р. програма підтримується профільними органами державної влади З 2004р. у Криму, проводиться фінальна частина програми за участі переможців регіональних етапів.  З 2006 р. всеукраїнський етап «Студентської республіки» відбувається у форматі мульти-фестивалю.

Мульти-фестиваль обов’язково включає в себе наступні суб-фести:

— "Перша Леді",
— "Квест-фест",
— "Мафія",
— Фестиваль аматорського відео,
— Фото-конкурс,
— “Нічна туса”

Суб-фестивалі об’єднуються навколо центральної події, організаційно-діяльнісної гри (ОДГ). Зміст гри: здійснити моделювання усіх політико-правових та економічних процесів, що відбуваються у суспільстві. У кожному регіоні обирається Студентський мер і 10 депутатів Студентського магістрату.

На всеукраїнському рівні відбуваються вибори Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України. Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Студентська республіка" зареєстрована Мін’юстом України 22.05.2006р.

Першим головою організації став Володимир КрутькоЗараз лідером руху є Павло ВікнянськийУ 2007р. був узятий курс на міжнародний формат Студреспубліки.

Фінал XV ювілейної Студреспубліки-2013: 24-26 серпня, Крим!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Сумської Студреспубліки