fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-06-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Суми

Сумська Студреспубліка – обрані достойні

З 15 по 17 червня 2018р. у дитячому таборі «Ровесник» відбувся Сумський регіональний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Тема цього року: «Як досягти прогресу та миру на Сумщині» мотивувала сумчан змагатися не просто за якусь там перемогу, а за те, хто план достойного майбутнього регіону. Студентською меркою Сумщини у запеклій конкуренції була обрана студентка СумДПУ ім А.С.Макаренка Влада Репецька [+ відео].

Понад 300 студентів із Сум та області, загалом 5 команд протягом 3-х діб працювали і проводили дозвілля, проявляли свою зібраність та жагу до перемоги, розкривали власні здібності і нові їх грані. Як все відбувалося — читайте в офіційному постматеріалі з Сумської Студреспубліки-2018.

Розпочалась подія з урочистого відкриття, під час якого виступив координатор Сумської Студреспубліки-2018 Юрій Обод. У своїй промові він наголосив, що рушійною силою на Сумщині повинна стати саме молодь. Представни(ці)ки навчальних закладів облаштували наметове містечко: найкращим, за оцінками журі, було у команди студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

 

 

 

 

 

 

Проводились семінари і тренінги. Спікер(к)ами вистуипили Олександр Гоман — активіст, координатор руху «Обирай життя, а не наркотики і алкоголь», Олексій Назаренко — голова ГО «Освітній клуб», Наталя Дуравкіна — доцентка, викладачка, політологиня. Першого дня студенти також змагалися у «Дебатах», грали у футбол. Ізюминкою стала «Нічна туса»: 109 кіловат звуку, найкращі діджеї, запальна молодь.

Другий день розпочався з зарядки, проте студенство вже з глубокої ночі готувались до виборів в Студентський магістрат, до складу якого увійшли: 

  • Марина Дорожинська – студентка Сумського державного університету;
  • Катерина Дубовик — студентка Сумського державного педагогічного університету А.С.Макаренка;
  • Дмитро Ігнатенко — студент Сумського державного університету;
  • Артур Курсенко — студент Сумського державного університету;
  • Дар’я Мірошниченко – студентка Сумського національного аграрного університету;
  • Юлія Михайлова — студентка Сумського державного педагогічного університету А.С.Макаренка;
  • Марія Мілютіна – студентка Сумського державного університету;
  • Дар’я Черняк — студентка Сумського державного педагогічного університету А.С.Макаренка;
  • Станіслав Шелехов – студент Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Студентською меркою Сумщини з великим відривом, але в напруженій конкурентній боротьбі, на виборах стала студентка Сумського державного педагогічного університету А.С.Макаренка Влада Репецька.

 

 

 

 

 

І традиційно ввечері всіх своє красою, активністю та кмітливістю радували учасниці Конкурсу краси особистості «Перша Леді». Постановницею конкурсу була легендарна хореографка Сумщини Ірина Восьмерик, серед членів/кинь журі відомі на всю Україну сумські митці: Сергій Великодній – хореограф-постановник Сумського академічного театру ім М.С.Щепкіна, Оленак Кукса — КМС із художньої гімнастики та фітнес-тренерка, Тіна Каменєва — візажистка, переможниця всеукраїнських та європейських конкурсів, Світлана Молобог — танцівниця, переможниця різноманітних світових змагань, учасниця телевізійних проектів. У підсумку дивовижних змагань «Першою Леді Сумщини-2018» стала студентка Сумського державного університету Софія Погоріла.

 

 

 

 

Вітаємо переможців/ниць і вже збираємо команду на ХХ ювілейний фінал Студреспубліки-2018 на морі, аби достойно представити рідний регіон і в родині всіх регіонів України шукати прогресивну та мирну альтернативу глухому куту, в який привели Україну.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Сумської Студреспубліки