fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-06-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Суми

Сумська Студреспубліка – ти нам потрібен!

Зареєструвати свою партію, здобути корону «Першої Леді», втілити у життя найзаповітніші мрії — на Сумщині готується найкрутіша регіональна студентська подія літа. Вже 15-17 червня 2018р. у дитячому таборі «Ровесник» пройде обласний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Реєструйся скоріше!

«Як досягти прогресу та миру на Сумщині» — тема Сумської Студреспубліки, яка не залишить байдужими молодь регіону. Як стати частиною великих змін – деталі нижче. 

Цього року близько 600 студентів із Сум та області, збірні команди вишів, технікумів і коледжів, змагатимуться за першість між собою — фізичну й інтелектуальну. В рамках унікальної стратегічної Гри відкриває свої двері міні-«держава» Студреспубліка Сумщини, зі своїми законами, валютою та паспортами. Студенти та студентки розроблятимуть і представлятимуть там свій план розвитку Сумщини як такого регіону, де панує те, за чим ми всі так скучили — мир і прогрес.

Традиційно буде обрано Студентського мера та депутатів Студентського магістрату Сумщини. Дівчата боротимуться за корону «Першої Леді». Спортсмени позмагаються у першості з футболу, волейболу, в інших спортивних змаганнях, покажуть свою вправність на «Денній тусі». Особливу увагу організатори приділять популяризації здорового способу життя, боротьбі з алкогольною і наркотичною залежністю. Також республіканці та республіканки відірвуться під запальні ритми «Нічної туси», де виступатимуть легендарні DK,Dance, Леонід Вівсюк, dj Gektor, dj KEKS та ін.

Тож, Сумщина з нетерпінням чекає на найочікуванішу регіональну студентську подію літа. Щоб узяти в ній участь – не забудь пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію.

Детальна інформація — у регіонального координатора Сумської Студреспубліки-2018 Юрія Обода, 050 061 54 57.

Єєєєєєє! Будь із нами!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Сумської Студреспубліки