fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-06-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Суми

Студреспубліка по-сумськи

З 28 по 30 червня на базі відпочинку «Робінзон» відбудеться Сумський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка» під гаслом «Єдина країна». Головне завдання веселого й інтелекутального мульти-фесту — розробка «Нової регіональної моделі Сумщини».

Цього року гасло, обране студреспубліканцями Сумщини, говорить про те, що активісти не стоять осторонь подій, що відбуваються в країні. Студенти, які проти війни, допомагають біженцям сусідніх областей і прищеплюють любов до Батьківщини у своєму місті.

Враховуючи ці аспекти, головним завданням мульти
фестивалю будуть не лише вибори нового Студентського мера, а й розробка «Нової регіональної моделі Сумщини». Для того, щоб студенти продуктивніше працювали у цьому напрямку, будуть проводитися тренінги за участю поважних експертів, а саме: Олександра Лисенка – Сумського міського голови, Дмитра Лантушенка – республіканця, голови управління у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської ОДА, Юрія Луценка – гостя фіналу Студреспубліки-2013 у Криму, радника Президента України, Вадима Лисого – депутата Сумської міської ради, Сергія Козьменка – ректора вишу УАБС НБУ, Спартака Сергієнка – громадського діяча, помічника народного депутата, Івана Боршоша заступника губернатора Сумської області, Дмитра Усіка – заступника декана з навчально-виховної роботи Інституту педагогіки Сумського державного педагогічного університету ім. А.Макаренка.

Окрім організаційно-діяльнісної гри на учасників мульти-фестивалю чекає неймовірне видовище, що має назву «рок-фест». Другий рік поспіль сумчани побувають на концерті відомого рок-гурту «DK, DANCE» та ознайомляться з творчістю ще одного – «ДМЦ». Також на базі відпочинку «Робінзон» відбудеться не менш очікуваний суб-фестиваль краси і грації «Перша Леді», під час суб-фесту оберуть дівчину, яка буде представляти Сумську область на всеукраїнському етапі конкурсу краси особистості «Перша Леді України–2014». Творча молодь може заявити себе у конкурсі «Читців творчості Т.Г.Шевченка», «Фото-конкурсі», «Фестивалі аматорського відео», «Бодіарті» та «Битві діджеїв», яка проходитиме під час «Нічної туси». Під час мульти-фестивалю проходитимуть і спортивні змагання: пляжний футбол, пляжний волейбол, воркаут.

«Студентська республіка» чекає на активних, творчих, амбіціозних студентів Сумщини. Для участі у мульти-фестивалі необхідно зібрати команду з кожного вишу Сумщини (по 35 чоловік) та пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію.

За детальною інформацією можна звернутися до регіонального координатора Юрія Ободамоб. тел.: 050 061 15 457

Студреспубліка – не прогав свій шанс!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Сумської Студреспубліки