fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Суми

Молодь — це та сила, яка здатна будувати країну

31 липня 2018р. серед студентських активістів/ок, публічних осіб і громадських діячів/ок у Сумах відбулася зустріч на тему «Як досягти прогресу та миру на Сумщині». Було визначено основні проблеми та запропоновано шляхи їх вирішення для досягнення прогресу Сумщини.

Депутат(к)и Студентського магістрату та Студентська мерка Сумщини ініціювали проведення даної зустрічі. Головна мета небайдужої молоді, аби її прогресивні ідеї та напрацювання були почуті на рівні області та втілені. Як усе пройшло — нижче.

Почесними гостями та спікер(к)ами заходу були депутатка Сумської міськради Юлія Левченко, журналіст і громадський діяч Володимир Луговий, політичний активіст Олексій Єгоров. Спікер(к)и окреслили ключові, на їхню думку, загальнонаціональні проблеми, серед яких війна з Росією, корупція, низький рівень безпеки на вулицях, складна демографічна ситуація, що впливають на добробут кожного міста. Звернули увагу і на те, що Суми, як й інші міста України, боряться з корупцією, проте на сьогодні вона є хворобою, яку політична еліта прищепила українцям, а найгірше це те, що чиновники перестали приховувати факт того, що вони крадуть, так сказати, «ввели корупцію в правове поле». Проте й самі українці продовжують «розвивати» її шляхом хабарів.

Звернули увагу присутніх також на активний розвиток Сумщини в деяких її сферах. Великий аграрний потенціал Сумщини, допомагає досягати нових рівнів, адже завдяки високій родючості та продуктивності ґрунтів область постійно утримує лідируючі позиції серед регіонів України з виробництва рослинницької продукції.

Підняли питання розвитку туризму, яке вже досить довгий час турбує містян/ок, адже Сумщина має дуже великий потенціал, цікаве історичне минуле та культурні надбання. Туризм характеризується зростанням його ролі в економіці деяких регіонів України, Сумщина також має всі передумови для його розвою.

Одним із ключових питань був розвиток молоді. Залучення та участь молодого покоління має велике значення для досягнення стійкого людського розвитку, особливо в такі важкі часи. Для розбудови Сумщини й України в цілому потрібна свідома, національно орієнтовна, культурно освічена молодь. Як зазначив політичний активіст Олексій Єгоров: «Молодь — це та сила, яка здатна будувати країну».

На завершення зустрічі кожен/на з присутніх міг задати питання спікер(к)ам, а також запропонувати свої ідеї для розвитку Сумщини.

З упевненістю можна зазначити, що зустріч прошла не марно, адже були запропоновані цікаві ідеї, побудовані плани, розроблена певна стратегія щодо роботи на користь Сумщини. «Звичайно, цей захід — лише старт на шляху до ідеалу, але ми сподіваємося, що з цієї зустрічі кожен винесе щось для себе та почне діяти. Адже за нас повинні говорити наші справи, а не слова», — зазначив громадський діяч, журналіст Володимир Луговий.

Дійсно, ми самі будуємо наше майбутнє, ми відповідаємо за наше минуле, ми і є наше сьогодення. Лише в чесній співпраці ми ладні підкорювати будь-які вершини, творити добро та бути на висоті. Тому запрошуємо всіх бажаючих долучитися до головного молодіжно-інтелектуального майданчика України — фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки, яка пройде 24-27 серпня на узбережжі Чорного моря.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Студентський магістрат Сумщини-2018/2019