fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-11-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Суми

Найкращі — тільки вперед!

KSU24 листопада 2016р. о 19:00 у Нічному клубі DIALOG буде проходити головна студентська подія, а саме Сумський регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2016». Приходьте вболівати за учасників, вони на вас очікують!

Доведіть собі, друзям і всьому регіону, що кращі! Візьміть участь в улюбленому студентському змаганні — «Кращий студент Сумщини». Все просто, а деталі нижче.

За звання «Кращого студента (комплексна характеристика)» будуть змагатися учасники від 3-х вишів: Сумського державного університету, Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, Сумського аграрного університету.

Вони покажуть свій хист і підготовку у 4-х конкурсах: «Я — кращий!» — це відеопрезентація учасника у своєму виші; «Мій талант – кращий!», де продемонструють свої індивідуальні творчі здібності; «Мій feed back – кращий!», відповідатимуть на запитання від журі; конкурс групи підтримки.

Також будуть визначені переможці у номінаціях:
• Кращий студент-аналітик,
• Кращий студент-громадський діяч,
• Кращий студент-дизайнер,
• Кращий студент-медійник,
• Кращий студент-науковець,
• Кращий студент-програміст,
• Кращий студент-спортсмен.

Головне, не забудьте пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію

Ми чекаємо на вас для участі у найкрутішому студентському проекті або приходьте просто вболівати за своїх друзів і одногрупників!

За додатковими питаннями звертатися до співкоординаторів конкурсу Михайла Ананченка, 066 521 05 15 і Маргарита Бібікова, 066 331 15 30, 097 790 78 75. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Сумської Студреспубліки