fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-10-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Кращий студент України» — не на словах, а на ділі

Плідна діяльність кожної людини
заслуговує на визнання та винагороду!

Screenshot_4Студенти України! Зараз непрості часи, посягають на стипендію, яка й так мізерна, регулярно говорять про апатію та байдужість. Але настав той час, аби проявитися та довести, що молодь і студентство – це головний прогресивний рушій сьогодення. Для цього Студреспубліка пропонує зареєструватися та взяти участь у Всеукраїнській конкурсній програмі «Кращий студент України-2016» у 8 номінаціях. Тривають вишівські та регіональні етапи.

Детальна інформація про конкурс «Кращий студент України-2016», хто, яким чином, на яких умовах і коли може взяти в ньому участь та чому ж варто позмагатися за це почесне звання — читайте в анонсі.

Screenshot_2«Кращий студент України» – системна конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Проходить від вишівських, регіональних до всеукраїнського етапу. Проект відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки України.

Якщо ти студент, який не лише ходить на пари, але й цікавиться різними сферами життя, розвиваєш власні вміння та хочеш показати свої здобутки і позмагатися з іншими активістами за перемогу, тоді ти обов’язково повинен стати учасників в одній із номінацій всеукраїнського проекту «Кращий студент України».

Справа в кількох кроках. Потрібно пройти онлайн-реєстрацію, вибрати номінацію, в якій ти хочеш перемогти, вказати всі свої досягнення по цьому напрямку. А якщо ж ти хочеш стати головним переможцем – «Кращим студентом України» в комплексній характеристиці, необхідно підготуватися до спеціальної програми та презентувати власний соціальний проект, який не лише покаже тебе з найкращої сторони, але й принесе користь твоєму регіону та всій Україні.

Screenshot_3Правила конкурсу дозволяють одному студенту взяти участь не лише в одній номінації, а навіть у декількох. У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються наступні номінації:

  • Кращий студент України (комплексна характеристика);
  • Кращий студент-аналітик України;
  • Кращий студент-громадський діяч України;
  • Кращий студент-дизайнер України;
  • Кращий студент-медійник України;
  • Кращий студент-науковець України;
  • Кращий студент-програміст України;
  • Кращий студент-спортсмен України.

Не забувайте пройти дуже просту онлайн-реєстрацію, де ви обираєте цікаву для вас номінацію, підтверджуючи своїми роботами, нагородами, грамотами тощо право брати участь саме в ній. Деталі можна довідатися у свого регіонального координатора.

Будь активним! Не ховай свої таланти за монітором компа!

Доведи всій Україні, власному універу і самому собі не просто на словах, а реальною справою, що ти є кращим студентом і можеш не лише гарно навчатися, отримувати заслужену стипендію, але й мати активну позицію, реалізовувати свої таланти.

«Кращий студент України» — це твій шанс проявити себе, і чудовий смак перемоги!

За довідками звертатися: (044) 529-13-75.
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Суперфінал конкурсу «Кращий студент України-2013/2015»
Положення про КСУ
Регіональні координатори, дати та місця проведення «регіоналок» КСУ

Плакат КСУ 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки