fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНАЛЬНІ ПЕРЕМОЖ(НИ)ЦІ
Студмер і магістрат-2017
Студмер і магістрат-2016
Студмер і магістрат-2013
Студмер і магістрат-2009
Студмер і магістрат-2008
Студмер і магістрат-2007
Студмер і магістрат-2006
Студмер і магістрат-2005
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
ПОШУК В НОВИНАХ
НОВИНИ
1 2
25-07-2019   Новини Cтудреспубліки  /  Київська обл.
Студреспубліка Київщини: а ми на варті!

3 серпня відбудеться сейшн Київського обласного етапу Міжнародної програми «Студентська республіка». У дендропарку «Олександрія», що у Білій Церкві, де проходитиме подія, поєднаються драйвовий відпочинок і завзята інтелектуальна робота над темою «Суб’єкт модернізації Київщини – відповідальність Покоління». Вчитимося, як обирати Студентського/у мера/ку та депутатів/ок Студентського магістрату. Долучайтеся, аби побачити все на власні очі та взяти активну участь!

Докладніше...
21-08-2017   Новини Cтудреспубліки  /  Київська обл.
Студреспубліка Київщини підбила результати роботи

В Ірпені, на кар’єрі в районі СМУ відбулася Київська обласна Студреспубліка-2017. Не лише учасники мульти-фестивалю, а навіть і відпочиваючі на пляжі долучилися і взяли участь в оргдіяльнісній грі на тему: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Київщини».

Докладніше...
12-07-2017   Новини Cтудреспубліки  /  Київська обл.
Марафон Студреспубліки: зупинка «Київська область» (оновлено)

12-13 серпня в Ірпені на кар’єрі в районі СМУ відбудеться – Київська обласна Студреспубліка-2017. Тема цьогорічного мульти-фестивалю: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Київщини». Якщо ти хочеш провести літо з користю для себе та рідного регіону, то чекаємо на тебе! Реєструйся, буде круто!

Докладніше...
22-02-2017   Новини Cтудреспубліки  /  Київська обл.
Місцеве самоврядування не може бути якісним без молодіжного впливу

Лідери молодіжного та студентського самоврядування відвідали Ірпінську міську раду аби взяти участь у дискусійний форумі на тему: «Роль молоді в механізмі місцевого самоврядування». Київська обласна Студреспубліка сприяє максимальному залученню молоді до активної громадської діяльності, в тому числі і до питання місцевого самоврядування.

Докладніше...
09-02-2017   Новини Cтудреспубліки  /  Київська обл.
Молодь повинна впливати на розвиток місцевого самоврядування

На сьогодні ситуація в Україні створює умови для молодих людей діяти активно, оперативно та вирішувати питання, які навіть не притаманні для молодої людини. Тому Київська обласна Студреспубліка 18 лютого у м. Ірпінь проводитиме дискусійний форум на тему: «Роль молоді в механізмі місцевого самоврядування». Проходьте онлайн-реєстрацію, долучайся до участі!

Докладніше...
12-12-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Київська обл.
Молоді та завзяті – кращі студенти Київщини

9 грудня у стінах Університету державної фіскальної служби України вперше на Київщині пройшов обласний етап конкурсу «Кращий студент України». Переможці готуються, аби гідно представити регіон на фіналі КСУ в Сумах.

Докладніше...
07-12-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Київська обл.
Київська область нарешті визначить кращого студента

9 грудня у стінах Університету державної фіскальної служби України вперше в історії пройде Київський обласний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2016». Отже, Ірпінь, «Атріум», 15.30, вболівайте за достойних!

Докладніше...
15-08-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Київська обл.
Студреспубліка Київщини залишила ще більше запитань

13 серпня відбувся Київський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Учасники працювали над темою: «Позитивні сценарії модернізації Київщини: роль громад і молоді». Перемогу здобув Юрій Микитенко, студент коледжу при Університеті державної фіскальної служби України.

Докладніше...
Чоловічок 03-08-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Київська обл.
Запустіть модернізацію Київщини!

13 серпня у м. Ірпінь Київської області у приміщенні конференц-залу Університету державної фіскальної служби України (колишня Податкова академія) на регіональній Студреспубліці для розвитку та змістовного дозвілля збереться прогресивна молодь із усіх куточків Київської області. Тема: «Позитивні сценарії модернізації Київщини: роль громад і молоді». Реєструйтесь онлайн і долучайтесь!

Докладніше...
23-07-2009   всі теми  /  Київська обл.
Студреспубліка в Київській області

Відмітилася не лише прикольним місцем проведення — як партизани в лісі, часто під дощем, але і драйвовою атмосферою, почесними гостями та... "сухим законом".

Докладніше...
09-07-2009   всі теми  /  Київська обл.
Київська область з нетерпінням чекає на Студреспубліку

Київська область з нетерпінням чекає на «Студентську республіку», яка цього року розпочнеться 11 липня в селі Таценки Обухівського району.

Докладніше...
10-07-2008   всі теми  /  Київська обл.
Студентська Республіка зустріла Київську область

Нарешті дочекалися! Вперше за останні 4 роки, студенти Київської області мали змогу брати участь у мульти – фестивалі «Студентська Республіка», організаторами якої виступили ВМГО «Студентська Республіка» за підтримки Народно – демократичної ліги молоді , Міністерства у справах сім’ї молоді та спорту , Міністерства освіти і науки України та Українського фонду миру.

Докладніше...
21-06-2007   Новини Cтудреспубліки  /  Київська обл.
Foot Quest Apple Quest

21 червня для учасників Студреспубліки 2007 буде проведений Quest по території Києва.

Докладніше...
16-06-2007   Новини Cтудреспубліки  /  Київська обл.
Збери свою команду та стань учасником Київської студентської Студреспубліки !

22 по 24 червня у місті Києві напроти Молодіжного пляжу, що біля м. Гідропарк, буде проведений унікальний студентський мультифестиваль Студреспубліка. Стати учасником дуже просто...

Докладніше...
15-06-2007   Новини Cтудреспубліки  /  Київська обл.
Киевские студенты лишили нудистов привычного места отдыха

С 22 по 24 июня на кусочке пляжа, который через пролив от пляжа Молодежный (Гидропарк), в восьмой раз состоится фестиваль Студенческая республика.

Докладніше...