fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-07-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Київська обл.

Марафон Студреспубліки: зупинка «Київська область» (оновлено)

14011956_587265824812033_1438166862_n11-13 серня 2017р. у м. Ірпінь на кар’єрі в районі СМУ відбудеться – Київська обласна Студреспубліка-2017. Тема цьогорічного мульти-фестивалю«Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Київщини». Якщо ти хочеш провести літо з користю для себе та рідного регіону, то чекаємо на тебе! Реєструйся, буде круто!

Активні, небайдужі, інтелектуальні, молоді громадяни, які вірять у позитивне майбутнє, не бояться працювати мізками, дискутувати, шукати непопсові шляхи вирішення складних питань, а потім ще й круто тусити – зустрінемося на Студреспубліці Київської області. 

На студентську молодь Київщини очікує неймовірно цікава оргдіяльнісна гра та незабутні суб-фести: «Квест-фестиваль»«Нічна туса» на березі озера, Фото-конкурс «Спалах емоцій», виставка здобутків і творчості студентів Аrt life, майстер-класи, спортивні змагання, у фіналі події — вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату Київщини.

Для участі необхідно пройти елементарну онлайн-реєстрацію:

А 13 серпня ви зможете стати свідком жіночої грації, чарівності, неповторності, які підкріплені ще й змістовними проектами під час Конкурсу краси особистості «Перша Леді Київщини».SR-2017-ava

Студреспубліка – це твій шанс випробувати себе, проявити всі свої шалені ідеї, при цьому дуже змістовно відпочити, а в результаті досягти корисних напрацювань для покращення майбутнього Київщини та країни в цілому. А тим, хто, раптом, провтикав Київську міську Студреспубліку, ще встигнути (до фіналу Студреспубліки-2017 на морі) взяти участь в обласній. Буде круто!

Деталі дізнавайтеся у регіональної співкоординаторки Тетяни Лаговської, 097 576 35 21.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тетяна Лаговська