fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-08-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Київська обл.

Студреспубліка Київщини підбила результати роботи

oRFQOoWrwfoВ Ірпені, на кар’єрі в районі СМУ відбулася Київська обласна Студреспубліка-2017. Не лише учасники мульти-фестивалю, а навіть і відпочиваючі на пляжі долучилися і взяли участь в оргдіяльнісній грі на тему«Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Київщини».

Студреспубліка Київської обл. пройшла цього року в «свіжому» форматі, учасники з області, незважаючи на сонце і воду, показали, що можуть працювати над майбутнім області навіть у такому, здавалося би не дуже робочому форматі. Ниже — як, усе пройшло.

Учасниками мульти-фестивалю, який проходив 11–13 серпня 2017р., стали представники Білої Церкви, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Коцюбинського, Вишневого, Пущі Водиці, с. Демидів. Учасники були поділені на 3 групи, що аналізували сучасний стан індустрії Київської області та взаємозв’язок їх із освітою.

Експертами Студреспубліки Київщини стали: Руслан Хасанов лідер республіканців Київської обл., Людмила Рудкевич — лідерка Київської Студреспубліки, Артем Ніколенко — один із лідерів республіканців столиці, депутат Студентського парламенту України-2015/2016, Євген Грібачов — голова Севастопольської Студреспубліки.

2-xP_BZ5JvA9F6FEyeqkC8

 

 

 

 

 

 

 

 

На ІІ день оргдіяльнісної гри кожен із учасників зміг відчути себе в ролі соціолога, провівши опитування на тему якості освіти серед тих, хто відпочивав на пляжі. Серед них виявилися різні соціальні групи населення, з різним віком і рівнем освіти, що надало можливість почути думку про радянську освіту, а також почути про різницю між освітою в приватних і державних вишах від їх випускників. Особливо опитування захопило дітей.

CQ8aO5R30QoІз 3-х груп учасників було сформовано 2 політичні партії, що боролися за місце в Студентському магістраті. Свідками передвиборчих дебатів були не лише учасники мульти-фестивалю, а й пересічні громадяни. Їх зацікавили ідеї з легалізації віртуальної освіти в Україні та відкритих університетів. Питання освіти настільки важливі, що до передвиборчої дискусії долучились і ті, хто відпочивав. Серед них були як і звичайні батьки, так і навіть викладачі університетів.

У результаті передвиборчих дебатів і проведених виборів до Студентського магістрату Київщини-2017/2018 були обрані Петро Глієвий, Микола Поліщук і Владислав Яворьский, а Студентською меркою стала Тетяна Лаговська. Всі — представники Університету державної фіскальної служби України.

Але — від теорії до практики! Для соціально незахищених верст населення був проведений майстер-клас із витинанок, який відвідало близько 20 учасників.

Наприкінці всього жителі м. Ірпінь, учасники АТО, що проходили реабілітацію у Ірпінському військовому госпіталі, внутрішньо переміщені особи, представники Громадської ради при виконкомі Ірпінської міськради, представники громадських організацій і молодь із різних куточків Київської області мали змогу зібратися разом під відкритим небом для того, щоб відсвяткувати Міжнародний день молоді під запальні сети від DJ ZhukoFF і DJ Tonka та лазерне шоу від dmUSIC. Під час «Нічної туси» поціновувачі хіп-хопу могли насолодитися читкою від Owinhell.

c_MF5hJWegcsXGZ4Zjfgr0

 

 

 

 

 

 

 

Тепер учасники регіонального етапу активно готуються до фіналу, який пройде 24-27 серпня на узбережжі Чорного моря. Реєструйтеся:

Animation-SR

Студреспубліка пройшла за підтримки відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міськради, Громадської організації «Покровський», Ірпінської ММГО«Можливість», Громадської ради при виконкомі Ірпінської міськради.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тетяна Лаговська