fbpx
 
 
Хасанов Руслан Рафісович
 


Хасанов Руслан Рафісович

Народився 3 квітня 1987р. у мальовничому м. Славута Хмельницької області в родині військовослужбовця.

Навчання

З 1994р. навчався у школі №5 м. Славута (нині гімназія з математичним нахилом), яку закінчив із золотою медаллю у 2005р.
Одразу ж після закінчення школи вступив на навчання до Національного авіаційного університету на факультет літальних апаратів. Отримав диплом бакалавра за спеціальністю «виробництво, ремонт та ТО повітряних суден та авіадвигунів» із відзнакою в 2009р. Захистив також диплом магістра.
Другу вищу освіту отримав за спеціальністю «економіка підприємства».
Неодноразово нагороджений грамотами та дипломами університету за досягнення в навчанні, науці й участь в громадському житті університету.

Кандидат наук з державного управління.

Робота

З жовтня 2007 по червень 2009рр. працював оператором в Центральному офісі Українського представництва логістичної міжнародної компанії TNT.

Із жовтня 2009р. працював старшим спеціалістом структурного підрозділу «Школа влади». Цікавиться можливими методами підготовки громадян для роботи депутатом міської чи районної ради.

Автор наукової роботи «Взаємодія турбулентного потоку з ударними хвилями». На міжнародних конференціях, представляючи свої напрацювання, посідав перші та призові місця, має публікації.

Зараз працює у авіабізнесі.

Вивчав методологією проведення ОДГ (оргдіяльнісна гра), має досвід участі, моделювання та проведення ОДГ, протягом 2009–2017рр. учасник і співорганізатор багатьох програм і проєктів Студреспубліки.

У 2010р. нагороджений почесною грамотою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Лідер республіканців Київської області.