fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
10-07-2008 / всі теми /  Київська обл.

Студентська Республіка зустріла Київську область

Нарешті дочекалися! Вперше за останні 4 роки, студенти Київської області мали змогу брати участь у мульти – фестивалі  «Студентська Республіка», організаторами якої виступили ВМГО «Студентська Республіка» за підтримки Народно – демократичної ліги молоді , Міністерства у справах сім’ї молоді та спорту , Міністерства освіти і науки України та Українського фонду миру.

Вже з перших хвилин спостерігалась налаштованість студентів до  захоплюючої гри у вибори  і разом з тим очікування студентських змістовних розваг, що включали в себе безліч мульти- фестивалів  і звичайно конкурс «Перша Леді».

Що ж ,коротко  про  головне!

Весело зустріли  нас стіни санаторію «Зірка», смт. Ворзель, що на Київщині і робота закипіла. Всього через декілька годин після приїзду , розселення, роз’яснення умов перебування на СР та завдання учасників, команди розбіглись хто куди. Групуючись та  розподіляючи обов’язки  між собою, вибирали Лідера. Згодом, з лідерами вже начебто визначились,робота пішла, але перші промахи команд  зневірили їх. Ще й грізний оргкомітет налагоджував дисципліну, штрафуючи команди за порушення правил СР, що не дуже подобалось учасникам! На допомогу прийшли перші мульти-фести, що допомогли змінити напружену робочу атмосферу, на більш веселу!!!

Розпочала роботу газета, і «Молодіжні ЗМІ» згрупували біля себе колектив найкреативніших та творчих студентів . До речі сам майбутній студентський мер Шаблей Володимир творчо підійшов до суб-фестивалю, написавши  найкращу роботу, за що заробив своїй команді чималу суму НДЛМ-чиків.

Першого ж дня ввечері, точніше пізно вночі, відбулося дві захоплюючі події: презентація команд і конкурс грації та краси « Перша Леді». Здавалося б 22.00 година, всі стомлені , хочуть спати але НІ : зал заповнений, лунає гімн студ. республіки J « Опа-опа-опа-па» і спати ніхто не збирається!!!

Презентували себе 5 команд : «Промінь», «Creative Factory», « Golden Mолодь», «Костя гарний хлопець» і «Зірка» — це було щось!!! Оргкомітет був приємно здивований!  Аж раптом занавіс відкрилась і на сцені з’явились чудові конкурсантки на звання «Перша Леді», до речі  конкурс відбувся за підтримки Броварського  міського голови Антоненка Віктора Олександровича, за що йому RESPECT & УВАЖУХА! Це феєричне дійство довго буде згадувати СР і переможниця конкурсу Шкляр Дарина, студентка 1- го  курсу Білоцерківської  філії Державної академії статистики обліку і аудиту, яку власноруч вітали Голова Народно-демократичної ліги молоді – Вікнянський Павло та Крезуб Світлана.

Наступний день був ще насиченіший , адже тут «ДЕБАТИ», «Брейн –ринг», «Квест-фестиваль», «Спортивні ігри» і нарешті «Нічна Туса», яку чекали всі з великим нетерпінням. І недарма!!! Безліч цікавих конкурсів , флешмоби та незабутнє шоу від оргкомітету не залишили байдужими нікого. Хочете докладніше про це, заходьте  до нас : В КОНТАКТЕ, група : Студентське братство Київської області.

Attention!!! Вибори! Все як в нормальній країні: помилки у списках, «прозорість голосування», наміри зірвати вибори і т.д. Жартую! Правду кажучи було пару закидів , щодо повторних виборів, але тільки з метою продовжити студ. республіку , дуже не хотілось з усіма прощатися!!!

І на завершення магістрат Студентської Республіки 2008 в Київській області:

Депутати

1.Літош Тетяна

2.Гамуряк Тетяна

3.Полянська Оксана

4.Шалений Олександр

5.Ляшенко Оксана

6.Сосновик Катерина

7.Овсянчук Ярослав

8.Дячук Альона

9.Залізницький Михайло

10.Покормяко Сергій

Мер — Шаблей Володимир

Бажаємо Вам успіхів на Всеукраїнській Студентській Республіці!!!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Резніченко Наташа