fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-07-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Київська обл.

Студреспубліка Київщини: а ми на варті!

3 серпня 2019р. відбудеться сейшн Київського обласного етапу Міжнародної програми «Студентська республіка». У дендропарку «Олександрія», що у Білій Церкві, де проходитиме подія, поєднаються драйвовий відпочинок і завзята інтелектуальна робота над темою «Суб’єкт модернізації Київщини – відповідальність Покоління». Вчитимося, як обирати Студентського/у мера/ку та депутатів/ок Студентського магістрату. Долучайтеся, аби побачити все на власні очі та взяти активну участь!

Детально про те, що відбуватиметься під час сейшну Київської обласної Студреспубліки-2019, як можна стати її частинкою та що потрібно зробити, аби бути обраним/ою до Студвлади області – дізнавайтеся в анонсі.  

Тема цього року є наче тим зібраним пакунком усіх напрацьованих ідей, знань, умінь, практик і неймовірного бажання до справді реальних змін у країні. Два десятиліття ми йшли до цього, аби на XXI Студреспубліці провести і самим пройти оргдіяльнісну гру на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління».

Учасники/ці будуть працювати над інтелектуальними питаннями та братимуть участь у творчих і веселих суб-фестивалях. На Студреспубліці ви зможете подискутувати на факультативах, які проводитимуть найкращі інтелектуал(к)и, побувати на різноманітних майстер-класах і воркшопах. Нагадуємо, що центральною подією всієї Київської Студреспубліки є обрання Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату.

Протягом супернасиченого сейшну Студреспубліки ви, без перебільшення, зможете поєднати все: інтелектуальну роботу, розважальну тусовку, цікаві знайомства, а також насолодитися дозвіллям на чудовій природі.

Найбільш розумні, творчі та сміливі молоді жителі/ьки Київщини активно проходьте онлайн-реєстрацію – чекаємо на вас і на ваші заявки:

Детальна інформація – у регіональної координаторки Київської обласної Студреспубліки-2019 Вікторії Скачкової, 095 449 98 19
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки