fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
09-07-2009 / всі теми /  Київська обл.

Київська область з нетерпінням чекає на Студреспубліку

Київська область з нетерпінням чекає на «Студентську республіку», яка цього року розпочнеться 11 липня в селі Таценки Обухівського району.

Найактивніша молодь з усієї області збереться знову як і торік заради однієї мети: вибудувати та створити дієву студентську державу.

Київська область є єдиним регіоном України, в якому учасники проекту «Студентська республіка» будуть розробляти та в подальшому реалізовувати, за підтримки організаторів, найкращі проекти на соціальну тематику. Крім того студентство Київської області під час реалізації проекту прийматиме участь у активних громадських обговореннях фінального етапу проекту «Студентська республіка», що пройде у Криму, та проекту внесення змін до Закону України «Про вищу освіту».

На учасників чекають різноманітні суб-фестивалі та конкурси, зокрема конкурс «Студентська сцена», улюблена усіма гра «Мафія», квести та незабутнє шоу «Перша леді».

Всі учасники будуть виборювати право на участь їхньої команди у всеукраїнському етапі “Студентської республіки”, що вже стало традиційним. Перемога дістанеться найкращим, а для цього необхідно якомога активніше та креативніше презентувати себе та свої проекти, правильно вибудувати стратегію економічної та політичної гри, заробити максимальну суму балів.

Сподіваємося на Вас, шановні учасники, адже Ви — еліта області і ми чекаємо на захоплюючу гру, робочий настрій, креативні ідеї та незабутні дні на “Студентській республіці”.

Далі буде…
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Оргкомітет Київської обласної "Студентської республіки-2009"