fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-07-2009 / всі теми /  Київська обл.

Студреспубліка в Київській області

Відмітилася не лише прикольним місцем проведення — як партизани в лісі, часто під дощем, але і драйвовою атмосферою, почесними гостями та… "сухим законом".

Слізно закінчилася Студентська Республіка в Київській області… Та не хвилюйтеся, нічого страшного! Дуже вже учасники не хотіли повертатися додому, так кортіло, хоча б ще деньок провести всім разом.
 
Дружня атмосфера, що панувала на протязі всіх днів, веселий та творчий колектив оргкомітету на чолі з Максимом Крохмальним та плідна праця учасників зробили "Студентську республіку" незабутньою, незважаючи навіть на погодні умови.
 
З першого дня закипіла робота: розселення, ознайомлення з правилами гри, налаштування на лісове життя і таке довгоочікуване знайомство з учасниками. І понеслося. За перші декілька годин командам висунулись завдання з якими вони якнайшвидше мали впоратися, і тут почалося… Невгамовний оргкомітет і ще невгамовніші учасники! І коаліції створювали, і об’єднання, і підписи збирали, і вже ледь до вищих органів не дістались. Та все ж таки перемогла дружба.
 
Презентації команд та суб-фестиваль «Студсцена» ще раз довели нам, що Україна має талант, тим паче у Київській області. Не обійшлося цього разу і без конкурсу «Перша леді» — незабутнє шоу на лоні природи, наперекір погоді все ж таки відбулося. "Першою леді" Київщини 2009 року стала Желонкіна Ольга.
Київська обласна Студреспубліка-2009 відзначилася і цілим загоном почесних гостей, які відвідали "лісових повстанців": двічі з життям студентського містечка ознайовлювався pаступник голови облдержадмі­ністрації з питань соціальної та гуманітарної політики та зв’язків з громадськістю Кондрук Валерій Петрович, майже одночасно на територію Київської обласної Студреспубліки прибули Голова Народно-демократичної ліги молоді, керівник Міжнародного оргкомітету з проведення Студреспубліки-2009 Павло Вікнянський разом із представниками своєї команди та на запрошення обласного управління у справах сім’ї та молоді Народний депутат України Євген Суслов.
 
До студмагістрату були обрані :
1.Шеремета Оксана
2.Дейнеко Андрій
3.Водяний Олег
4.Льовочка Антон
5.Підгурський Валерій
6.Задорожня Ліна
7.Гамуряк Тетяна
8.Миколаєнко Коля
9.Козлова Анна
10.Колечко Володимир
 
А студентським мером була обрана Марія Придьма.
 
До зустрічі на фінальному етапі на сонячному чорноморському узбережжі, в Криму!Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки