fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Київська обл.

Запустіть модернізацію Київщини!

Печать13 серпня 2016р. у м. Ірпінь Київської області у приміщенні конференц-залу Університету державної фіскальної служби України (колишня Податкова академія) на регіональній Студреспубліці для розвитку та змістовного дозвілля збереться прогресивна молодь із усіх куточків Київської області. Тема: «Позитивні сценарії модернізації Київщини: роль громад і молоді». Реєструйтесь онлайн і долучайтесь!

 До фіналу Студреспубліки залишилося вже 3 тижні, а от регіональні Студреспубліки й далі тривають. На черзі Студреспубліка в Київській області. У місцевої молоді й інтелектуалів є шанс отримати картинку майбутнього свого регіону, прописати головні кроки на шляху до її реалізації. Як же все проходитиме і що очікується в підсумку – ознайомлюйтеся тут.

Повірте, майбутнє у руках молоді, тож покажемо, як потрібно працювати, ну і, звісно, як відпочивати!

Що ми переживемо на «Студентській республіці» Київщини? Це гра, але не проста. Отримаєте відповіді не лише щодо майбутнього регіону, а й щодо свого особистого майбутнього. Виникнуть нові запитання, які відкриють нові горизонти світогляду. Ну і звісно, не забуваємо про розважальну частину мульти-фесту:

«Перша Леді» Київщини;
«Дебати»;
«Квест-фест»;
«Фото-конкурс «Спалах емоцій»;
«Фестиваль аматорського відео»;
— круглі столи та воркшопи.

Це та багато іншого дасть змогу кожному учаснику знайти тут собі заняття до душі.

Для того, щоби взяти участь необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки. Оргвнесок для учасників — 30 грн.:

Із додаткових питань щодо участі у Студреспубліці-2016 в Київській обл. звертатися до регіонального координатора Руслана Хасанова, 067 418 26 42.

Хочеш стати учасником цього захоплюючого заходу і долучитись до розвитку Київщини? Приєднуйся до команди модернізаторів!

Організатори: Студреспубліка в Київській обл.
Сприяння: Громадська рада при Виконавчому комітеті Ірпінської міської ради, профком студентів та курсантів ДФСУ, управління молоді та спорту Київської обл., ГО «Територіальна громада» м. Ірпінь, Студентська рада Київської області.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Руслан Хасанов