fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-02-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Київська обл.

Молодь повинна впливати на розвиток місцевого самоврядування

3На сьогодні ситуація в Україні створює умови для молодих людей діяти активно, оперативно та вирішувати питання, які навіть не притаманні для молодої людини. Тому Київська обласна Студреспубліка 18 лютого 2017р. у м. Ірпінь проводитиме дискусійний форум на тему: «Роль молоді в механізмі місцевого самоврядування». Проходьте онлайн-реєстрацію, долучайся до участі!

Всім кому небайдуже майбутнє власної Київщини, хто хоче реалізувати свої вміння та знання, а також просто поспілкуватися з однодумцями — запрошуємо взяти участь у форумі. Деталі – далі.

Головна мета форуму – об’єднати молодих лідерів і надати можливість їм брати активну участь у житті власного міста. До участі запрошуються громадські активісти, освітяни, науковці, студенти, депутати місцевих рад, посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування, експерти та всі прогресивні громадяни. 

Питання, що ставляться перед учасниками форуму є найбільш актуальними та болючими на сьогодні в молодіжному середовищі, але не завжди державні структури, навчальні заклади бачать реальні, прийнятні шляхи їх вирішення. Тому консолідація молоді в рамках форуму від Студреспубліки сьогодні необхідна, як ніколи, бо хто, як не молодь, може вирішити свої проблеми, або хоча би зробити крок на шляху до цього?

Результатом проведення форуму має стати напрацьований план дій на локальному рівні в умовах викликів сьогодення. По закінченню роботи форуму кожен учасник матиме уявлення, що і як потрібно робити, та як саме він може проявити активність у своєму місті, щоб досягти результату. 

Для того, аби взяти участь у форумі необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію (до 16 лютого).

Форум розпочнеться 18 лютого о 10:30 в Ірпінській міськраді за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка 2 «а» (актова зала).

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проекту Тетяни Лаговської, (097) 576-35-21.
Організатор форуму: Київська обласна Студреспубліка. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки у Київській області